MENÜ

Mehtap Şimşek Haberleri

Mehtap Şimşek ile ilgili haberler

Mehtap Şimşek haberleri sayfasında Mehtap Şimşek ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Mehtap Şimşek ile ilgili Fanatik'de Mehtap Şimşek haber bulunmaktadır. Mehtap Şimşek Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Pınar Ünlü Hatipoğlu-Mehtap Şimşek çifti, Final Four'da düdük çalacak

Pınar Ünlü Hatipoğlu-Mehtap Şimşek çifti, Final Four'da düdük çalacak

Türkiye'nin uluslararası alandaki ilk kadın hakem çifti olan Pınar Ünlü Hatipoğlu ile Mehtap Şimşek'i yeni bir heyecan bekliyor. Başarılı hakem çifti, 14 Mayıs'ta Danimarka'nın Viborg şehrinde oynanacak EHF Kadınlar Avrupa Ligi Final Four'unda düdük çalacak.
22 yıllık bir hayal

22 yıllık bir hayal

Türkiye'nin uluslararası alandaki ilk kadın hakem çifti olan Pınar Ünlü Hatipoğlu ile Mehtap Şimşek'i yeni bir heyecan bekliyor. Başarılı hakem çifti, 14 Mayıs'ta Danimarka'nın Viborg şehrinde oynanacak EHF Kadınlar Avrupa Ligi Final Four'unda düdük çalacak. Pınar Ünlü Hatipoğlu ve Mehtap Şimşek, Danimarka'nın Herning-Ikast Handbold ile Almanya'nın SG BBM Bietigheim takımları arasında oynanacak olan yarı final maçında görev alacak. Bu maç, daha önce Ordulararası Dünya Şampiyonası da dahil dört kez dünya şampiyonalarında düdük çalan hakem ikilisinin kariyerlerinde ulaştığı en üst nokta olacak. İki isim, Danimarka yolculuğu öncesinde görev aldıkları Kadınlar Türkiye Kupası Dörtlü Finali'nde açıklamalarda bulundu.