MENÜ

Max Potential Haberleri

Max Potential ile ilgili haberler

Max Potential haberleri sayfasında Max Potential ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Max Potential ile ilgili Fanatik'de Max Potential haber bulunmaktadır. Max Potential Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Ege Can Avcıl kimdir, nereli? Ege Can Avcıl kaç yaşında, hangi takımda oynuyor?

Ege Can Avcıl kimdir, nereli? Ege Can Avcıl kaç yaşında, hangi takımda oynuyor?

Türk voleybolunun en yetenekli genç oyuncularından olan Ege Can Avcıl, profesyonel sporculuk gelişimi için Türkiye’nin ilk Sporcu Kuluçka Merkezi’nden destek alacak. Bunun üzerine Ege Can Avcıl kimdir, nereli, kaç yaşında ve hangi takımda oynuyor? soruları gündeme geldi. Bu soruların yanıtları haberimizde..
Genç ve potansiyelli sporcuları destekleyecek,  “Türkiye’nin İlk Sporcu Kuluçka Merkezi” kuruldu: Max Potential

Genç ve potansiyelli sporcuları destekleyecek, “Türkiye’nin İlk Sporcu Kuluçka Merkezi” kuruldu: Max Potential

Sporcuları kendi potansiyellerinin zirvesine çıkarmak ve orada uzun süre performans göstermelerini sağlamak amacıyla hayata geçirilen sporcu gelişim yatırımı Max Potential, spor ekosistemine yepyeni bir bakış açısı kazandıracak. “Türkiye’nin İlk Sporcu Kuluçka Merkezi” ve aynı zamanda sosyal bir girişim olan Max Potential; yatırımcıları, potansiyeli yüksek sporcuları ve alanında deneyimli uzmanları tek bir takım altında buluşturacak.