MENÜ

mackolik Haberleri

mackolik ile ilgili haberler

mackolik haberleri sayfasında mackolik ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. mackolik ile ilgili Fanatik'de mackolik haber bulunmaktadır. mackolik Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Canlıskor sitesi Maçkolik satıldı

Canlıskor sitesi Maçkolik satıldı

Canlıskor ve canlı data servisleriyle faaliyetlerini sürdüren maçkolik el değiştirdi. Türkiye’nin en büyük yerli sermayeli bağımsız portföy yönetim şirketi İstanbul Portföy’ün kurucusu ve yöneticisi olduğu ve Pre IPO Girişim Sermayesi Fonu ile TwoZero Ventures Girişim Sermayesi Yatırım Fonu yatırımı olan Sporttz Spor Yatırımları A.Ş. Türkiye ve Fransa’nın önde gelen spor haberleri ve canlı skor portalları Match En Direct, Maçkolik ve Sahadan’ı DAZN Group’tan satın aldı.
Spor dünyasını yenilenen ofisine taşıdı

Spor dünyasını yenilenen ofisine taşıdı

Maçkolik, Perform, Opta, Goal ve Sahadan gibi markaları ile dijital spor içeriği alanında dünyanın en büyüğü DAZN Group, Türkiye ofisini yeniledi. Konumu ve geçmişi itibariyle sporseverler için ikonik bir yapı olan binanın her metrekaresinde sporun birleştirici ve rekabetçi ruhunu hissetmek mümkün.
Yeşilgiresun mu Trabzon mu?

Yeşilgiresun mu Trabzon mu?

Mackolik.com Uşak Üniversitesi'nin ardından Beko Basketbol Ligi'ne çıkacak ikinci takım bugün belli olacak.
Uşak, avantaj peşinde

Uşak, avantaj peşinde

Türkiye Basketbol İkinci Ligi play-off yarı finalinde Akhisar Belediye ile karşılaşacak maçkolik.com Uşak Üniversitesi Kulübü Başkanı Mustafa Kuvvet, "Avantajımızı kullanıp seriye galibiyetle başlamak istiyoruz" dedi.
Maçkolik zirvede: 74-65

Maçkolik zirvede: 74-65

Türkiye İkinci Basketbol Ligi'nde zirveyi yakından ilgilendiren maçta Maçkolik Uşak Üniversitesi, güçlü rakibi Torku Selçuk Üniversitesi'ni 74-65 mağlup etti.