MENÜ

Kum Enduro Haberleri

Kum Enduro ile ilgili haberler

Kum Enduro haberleri sayfasında Kum Enduro ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Kum Enduro ile ilgili Fanatik'de Kum Enduro haber bulunmaktadır. Kum Enduro Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Sakarya’da Kum Enduro Yarışları yapıldı

Sakarya’da Kum Enduro Yarışları yapıldı

Sakarya’nın Kocaali ilçesindeki sahilde Kum Enduro Yarışları düzenlendi. gençler, ustalar, veteranlar ve prestij sınıfı kategorisinde gerçekleştirilen yarışlara 35 sporcu katıldı.
3. Kum Enduro Yarışları Antalya’da sona erdi

3. Kum Enduro Yarışları Antalya’da sona erdi

Antalya’nın Kumluca ilçesinde düzenlenen 3. Kum Enduro Yarışları tamamlandı. Organizasyon, İdlib’de rejim unsurlarının hava saldırısında şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Turgut Burkay Korkmaz anısına gerçekleştirildi.
Kumluca'da Kum Enduro Yarışları heyecanlandırdı

Kumluca'da Kum Enduro Yarışları heyecanlandırdı

Kumluca ilçesinde düzenlenen Kum Enduro Yarışları'nda kıyasıya mücadeleler yaşandı. Yarışçılar dereceye girebilmek için çetin engelleri geçmek için uğraştı. Kumluca Belediyesi'nin desteğiyle, Kumluca Motosiklet Sporları Derneği tarafından organize edilen 2'nci Kum Enduro Yarışları'na Antalya, İstanbul, Bursa, Denizli, Adana, Muğla, Eskişehir, Kütahya ve Isparta'dan 12 kategoride 100 sporcu katıldı