MENÜ

Köprü hareketi Haberleri

Köprü hareketi ile ilgili haberler

Köprü hareketi haberleri sayfasında Köprü hareketi ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Köprü hareketi ile ilgili Fanatik'de Köprü hareketi haber bulunmaktadır. Köprü hareketi Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Ayaktan köprüye geçiş nasıl yapılır? Orijinal Yoga Sistemi

Ayaktan köprüye geçiş nasıl yapılır? Orijinal Yoga Sistemi

Köprü hareket nasıl yapılır, en etkili köprüye geçiş hareketi. nedir? Beş kez Dünya Yoga Şampiyonu ve Yoga Olimpiyat Şampiyonu Nava Nur Tüzüner tarafından hazırlanan “Ayaktan Köprüye Geçiş Nasıl Yapılır?/Geri Köprü Nasıl Yapılır?” videosu ile köprü hareketine ayaktan geçiş yapmanın en etkili anlatımı sizinle. Orijinal Yoga Sistemi’ndeki çok özel tekniklerden oluşan bu pratik video sayesinde, omurgayı ve tüm vücudu doğru bir şekilde çalıştırıp esneterek bedeni ayaktan köprüye geçmeye hazır bir hale getirebileceksiniz.
Köprü hareketi nasıl yapılır? Köprü hareketinin faydaları ve bilinmesi gerekenler

Köprü hareketi nasıl yapılır? Köprü hareketinin faydaları ve bilinmesi gerekenler

Bacak, kalça ve basen bölgesini şekillendirmek için yapılan etkili hareketlerden biridir. Köprü hareketinin stresi azaltıcı bir egzersiz olduğu da ortaya çıkmıştır. Peki, Köprü hareketi nasıl yapılır? Köprü hareketinin faydaları ve bilinmesi gerekenler...