MENÜ

Kızlar Sahada Haberleri

Kızlar Sahada ile ilgili haberler

Kızlar Sahada haberleri sayfasında Kızlar Sahada ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Kızlar Sahada ile ilgili Fanatik'de Kızlar Sahada haber bulunmaktadır. Kızlar Sahada Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Kız çocukları önyargılara ilk şutunu atıyor

Kız çocukları önyargılara ilk şutunu atıyor

adidas ve Kızlar Sahada el ele verdi, futboldaki olasılıkları görerek, kadınların futbol aracılığıyla güçlenmesine örnek olmak amacıyla “İlk Topum” projesini hayata geçirdi. “Gelin önyargılara ilk şutu birlikte atalım” diyen proje ile adidas, kız çocuklarına tam 1000 futbol topu hediye ederek çocukların sevdikleri spora ilk adımlarını atmalarına destek oluyor.
Josef de Souza'dan mesaj var!

Josef de Souza'dan mesaj var!

Kız çocuklarını küçük yaşlardan itibaren futbolla tanıştırmak ve duvarları yıkmak amacılığıyla "Kızlar Sahada" platformu ve spor giyim markası Adidas iş birliğine giderek, “İlk Toplum Projesi”ni hayata geçirdi. Beşiktaş Kadın Futbol takımı oyuncularından Sevgi Çınar, Melike Öztürk ve İrem Eren’in yanı sıra; Beşiktaş Erkek A Futbol Takımı oyuncusu Josef de Souza da etkinliğe katılarak kız çocuklarıyla beraber futbol oynadı. İşte anlamlı lansmanda ortaya çıkan eğlenceli görüntüler…
Kızlar Sahada İstanbul Okan Ünivesitesi'nde

Kızlar Sahada İstanbul Okan Ünivesitesi'nde

Malatya Bayanlar Futbol Takımı’nın sponsorluğunu yürüten Kotex, kadın futboluna odaklı sosyal girişim Kızlar Sahada ile bir iş birliği yaparak etki alanını 5 şehre çıkarıyor.
Mudo ve Aşşk'a Geldik şampiyon! Arda Turan da...

Mudo ve Aşşk'a Geldik şampiyon! Arda Turan da...

Her yaştan 100 bin kadını sahaya çıkarmak ve takım ruhu ile güçlendirmek için düzenlenen Kızlar Sahada Futbol Turnuvası, Darüşşafaka'da yapılan final maçları ile sona erdi.