MENÜ

Haluk Bozdoğan Haberleri

Haluk Bozdoğan ile ilgili haberler

Haluk Bozdoğan haberleri sayfasında Haluk Bozdoğan ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Haluk Bozdoğan ile ilgili Fanatik'de Haluk Bozdoğan haber bulunmaktadır. Haluk Bozdoğan Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Tarsus İdman Yurdu'na ceza

Tarsus İdman Yurdu'na ceza

Mersin'in Tarsus İlçe Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, TFF Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından Tarsus İdman Yurdu'na verilen cezaya tepki gösterdi. Bozdoğan, "Bu karar Tarsus tarafından unutulmayacaktır" dedi.
Meclis toplantısında Tarsus İdman Yurdu’na destek istedi

Meclis toplantısında Tarsus İdman Yurdu’na destek istedi

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, meclis toplantısında, 35 yıl aradan sonra büyük bir başarı elde eden Tarsus İdman Yurdu’na destek istedi. Başkan Bozdoğan, yarın play-off maçına çıkacak olan Tarsus İdman Yurdu’nun her daim yanında olduklarını belirtti.
Başkan Bozdoğan'dan Tarsus İdman Yurdu'na tam destek

Başkan Bozdoğan'dan Tarsus İdman Yurdu'na tam destek

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, TFF 2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden Tarsus İdman Yurdu’nun futbolcuları ve teknik heyetiyle moral programında bir araya geldi. Tarsus İdman Yurdu’nun her daim yanlarında olduğunu ve başaracaklarına inancının tam olduğunu belirten Bozdoğan, “O azminizi, o mücadelenizi görüyorum; sizler yeter ki inanın. Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen takımımıza başarılar diliyorum” dedi.