MENÜ

Fenerbajçe Haberleri

Fenerbajçe ile ilgili haberler

Fenerbajçe haberleri sayfasında Fenerbajçe ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Fenerbajçe ile ilgili Fanatik'de Fenerbajçe haber bulunmaktadır. Fenerbajçe Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

İşte Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı!

İşte Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı!

Fenerbahçe, geçtiğimiz günlerde kadın futbol takımının kurulduğunun müjdesini vermişti. Kadrosunu önemli isimlerle güçlendiren Sarı-lacivertlilerde, kadın futbolcular yeni sezon öncesi kamera karşısına geçti. Fenerbahçe, fotoğraf çekiminin kamera arkası görüntülerini YouTube kanalından yayınladı.
Ali Koç'tan Nihat Özdemir için ihraç ve 2010/2011 sezonu açıklaması

Ali Koç'tan Nihat Özdemir için ihraç ve 2010/2011 sezonu açıklaması

Fenerbajçe'de başkan ALi Koç, TFF başkanı Nihat Özdemir'in açıklamalarına sert şekilde cevap verdi. FB TV'de konuyu değerlendiren Koç, ihraç konusunun sadece kendi ellerinde olmadığını belirtirken, "2010/2011 sezonu şampiyonu kimdir? Sayın Özdemir bu soruya cevap verebiliyor mu? 'Tüm ayak oyunlarına rağmen, terör örgütünün kumpasına rağmen ve hatta pek çok diğer kumpaslarda olduğu gibi onların oyunlarına rağmen hakkıyla Fenerbahçe'dir' diyebiliyor musunuz? Top çevirmeye gerek yok. " dedi.
FENERBAJCEDUZELTMEEEE.mp4

FENERBAJCEDUZELTMEEEE.mp4

...