MENÜ

Emre Aydemir Haberleri

Emre Aydemir ile ilgili haberler

Emre Aydemir haberleri sayfasında Emre Aydemir ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Emre Aydemir ile ilgili Fanatik'de Emre Aydemir haber bulunmaktadır. Emre Aydemir Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

TFF'de bir Arsenalli: Emre Aydemir

TFF'de bir Arsenalli: Emre Aydemir

Arsenal'de futbol bilimi ve antrenörlüğü eğitimi alan ve spor psikolojisi üzerine uzmanlaşan Emre Aydemir TFF bünyesinde antrenör eğitimine katkı sağlıyor. TFF'nin yayın organı TAM SAHA bu ayki sayısında genç futbol adamıyla bir röportaj gerçekleştirdi...
Emre Aydemir: TFF'de bir Arsenalli

Emre Aydemir: TFF'de bir Arsenalli

Türkiye'de iki ayrı liseden başarısız olduğu için gönderildi. Bir azim hikâyesinin kahramanı olarak Londra'da yeniden eğitime sarıldı ve üniversitede Futbol Bilimi ve Antrenörlüğü bölümünden mezun oldu. Bu süreçte iki yıl boyunca Arsenal'de futbol bilimi ve antrenörlüğü eğitimi aldı. Ardından spor psikolojisi üzerine uzmanlaştı. 12 yıl bünyesinde bulunduğu İngiltere Futbol Federasyonu'ndan aldığı "Antrenörlük Mentörlüğü" eğitimiyle Avrupa'nın farklı ülkelerinde antrenörlere eğitimler verdikten sonra TFF bünyesinde antrenör eğitimine katkı sağlıyor.
Emre Aydemir'e milli görev

Emre Aydemir'e milli görev

Futbol bilim uzmanı Emre Aydemir, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Genç Milli Takımlar ve Futbol Gelişim Direktörlüğünde Antrenör Eğitmeni olarak göreve başladı.
Emre Aydemir Avrupalı antrenörlere eğitim verdi

Emre Aydemir Avrupalı antrenörlere eğitim verdi

Arsenal alt yapısında çalışan dünyadaki tek Türk futbol bilim adamı Emre Aydemir Avrupalı antrenörlere eğitim verdi.
Dünyadaki tek Türk futbol bilim adamı: Emre Aydemir

Dünyadaki tek Türk futbol bilim adamı: Emre Aydemir

Dünyadaki tek Türk futbol bilim adamı Emre Aydemir Fanatik.com.tr'ye konuştu. Galatasaray alt yapısında futbol oynayan ancak yaşadığı sakatlık nedeniyle İngiltere'ye yerleşen Aydemir şimdi Arsenal alt yapısında çalışıyor. Genç futbol adamı merak edilenleri cevapladı...