MENÜ

brawl stars Haberleri

brawl stars ile ilgili haberler

brawl stars haberleri sayfasında brawl stars ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. brawl stars ile ilgili Fanatik'de brawl stars haber bulunmaktadır. brawl stars Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Supercell'in amiral gemisi oyununda büyük değişim

Supercell'in amiral gemisi oyununda büyük değişim

Mobil oyun dünyasının efsanevi oyunlarından Brawl Stars’ın yeni sezonu “Bir Varmış Bir Yokmuş” sezonu yayınlandı. Dünyanın en büyük oyun yayıncılarından Supercell imzası taşıyan oyunun yeni sezonu birçok yeniliği beraberinde getirdi. Yeni kromatik savaşçı Ash’in avluya adım attığı yeni sezonda oyuncuları yeni kostümler, yeni rozetler ve yeni oyun modları karşıladı.
Türkiye en çok bu oyunu seviyor: Brawl Stars

Türkiye en çok bu oyunu seviyor: Brawl Stars

İlk beta sürümünün çıktığı Haziran 2017’den bu yana mobil platformları kasıp kavuran Supercell yapımı Brawl Stars, Nisan ayında yayınladığı Altın Kol Çetesi güncellemesi ile de büyük ilgi gördü. Dünya genelinde 200 milyondan fazla indirilen Brawl Stars, Avrupa’da en çok hasılat yapan oyunlar arasında ikinci sırada. Her yeni sezonunda oyuncuları bir kez daha kendine hayran bırakan yapım, Türkiye’deki oyuncuları için de özel etkinlikler düzenlemeyi ihmal etmiyor.
Uluslararası Gamestars Brawl Stars Ligi’nde ülkeni temsil etme şansı

Uluslararası Gamestars Brawl Stars Ligi’nde ülkeni temsil etme şansı

StarLadder ve Publishme ortaklığında düzenlenen 9 ülkeden en güçlü takımların yarışacağı Gamestars Brawl Stars Ligi için geri sayım başladı! Türkiye’nin en iyilerinin uluslararası platformda ülkemizi temsil edeceği organizasyonda siz de yerinizi alabilirsiniz.
Gamify Şubat 2021 turnuva takvimi açıklandı

Gamify Şubat 2021 turnuva takvimi açıklandı

Gamify, her ay düzenlediği oyun turnuvaları ile binlerce oyuncuyu aynı çatı altında topluyor. Brawl Stars, Free Fire, Warface, Fortnite ve League of Legends gibi farklı türlerden oyunların yer aldığı 28 farklı turnuvada toplam 41.000 TL’lik ödül oyuncularla buluşacak.
Brawl Stars’ın yıldızı İstanbul

Brawl Stars’ın yıldızı İstanbul

Dünyaca ünlü mobil oyun firması Supercell’in en sevilen oyunlarından birisi olan ve tüm dünyada milyonlarca oyuncusu bulunan Brawl Stars’ın en yüksek oyuncu sayısına İstanbul’da sahip olduğu açıklandı. Ayrıca Brawl Stars, Türkiye’de yıl boyunca App Store ve Google Play Store’da en çok oynanan 10 oyun arasında yer aldı.