MENÜ

asterix Haberleri

asterix ile ilgili haberler

asterix haberleri sayfasında asterix ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. asterix ile ilgili Fanatik'de asterix haber bulunmaktadır. asterix Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Zlatan Ibrahimovic, film yıldızı oluyor

Zlatan Ibrahimovic, film yıldızı oluyor

İsveç'in ve Milan'ın yıldız futbolcusu hünerlerini bu kez de beyaz perdede gösterecek. Ibrahimovic, gelecek yıl gösterime girmesi planlanan "Asterix ve Obelix: İpek Yolu" filminde rol alacağını duyurdu. Yıldız futbolcu, filmde "Antirüs" kararkterine can verecek. Dünyaca ünlü Fransız futbolcu Zinedine Zidane da 2008 yılında gösterime giren "Asterix Olimpiyat Oyunları'nda" adlı bir başka Asterix filminde rol almıştı.
Asterix!

Asterix!

Olimpiyat Stadı'nda teknik taktiği meteoroloji belirler. Rüzgârlı havalarda 45 dakika rakip sahadasın. Yani Demba Ba, santradan gol atabilir. 45 dakikada kendi sahana mahkûmsun. Aut atışını en uzağa vuran yapar. Yağmurda top kaymasın, radara yakalanabilir. Hem yağmurlu, hem rüzgârlı havalarda futbol değil yalnızları oynarsın. Bu hava muhalefeti hükûmet devirir.