MENÜ

arif kocabıyık Haberleri

arif kocabıyık ile ilgili haberler

arif kocabıyık haberleri sayfasında arif kocabıyık ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. arif kocabıyık ile ilgili Fanatik'de arif kocabıyık haber bulunmaktadır. arif kocabıyık Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

80'lerin Yıldızı Arif Kocabıyık: Umay Umay Yüzünden Hapis Yattık

80'lerin Yıldızı Arif Kocabıyık: Umay Umay Yüzünden Hapis Yattık

Fenerbahçe ve Galatasaray forması giymiş 80'lerin ünlü futbolcusu Arif Kocabıyık, 90'ların ünlü müzisyeni Umay Umay yüzünden hapis yattığını söyledi...
Arif Kocabıyık'tan geçmişe dönük itiraflar!

Arif Kocabıyık'tan geçmişe dönük itiraflar!

Arif Kocabıyık'tan geçmişe dönük itiraflar!
Çok Güzel Anılar Bunlar: Arif Kocabıyık

Çok Güzel Anılar Bunlar: Arif Kocabıyık

15 Oca 2022 Arif Kocabıyık 1980’li yılların efsane futbolcularından biri… Fenerbahçe ve Galatasaray’da 4’er sezon forma giyen milli futbolcu sahada olduğu kadar saha dışında da iz bıraktı… Hayatı filmi gibi olan Kocabıyık, anılarını Hakan Can TV’ye anlattı… - Şenol Ağabey (Güneş) 1982'de kendisine attığım çalımlardan sonra 40 yıldır benimle konuşmuyor. Beni mecbur bıraktı!... - Osman'la ben suçsuz yere 1,5 ay hapiste kalınca Rizespor düştü. - Aldığım peşinatı İstanbul'dan Bursa'ya kadar sayamadık... - Ali Şen beni kadro dışı bıraktı, affedilmek için mizansen yaptık. Patladım:)) - 2. Lig'e Gaziantepspor'a gidiyorum diyerek, Terim'le bonservisimi aldık ver elini Galatasaray... - 14 yıl sonra şampiyonluk getiren maç unutulmazdı... - Mehtap Ar, Aysel Gürel, Sezen Aksu ve Ünzile şarkısının öyküsü... - Fenerbahçe 4-1'den 4-4 berabere kaldığında FB, 3-0'dan 4-3 kazandığında GS'da oynuyordum. - Neuchatel rövanşında 2-0 galipken oyuna girdim 5 oldu... - FatihTerim, Jupp Derwall, Mustafa Denizli ve diğerleri... - Milli takım attığım golle kazandı, federasyonu kurtardım, bir sonraki maçta hocalarım Coşkun Özarı ve Candan Tarhan beni kadroya almayı unuttu:))