MENÜ

Ampute Futbol 2021 Türkiye Kupası Haberleri

Ampute Futbol 2021 Türkiye Kupası ile ilgili haberler

Ampute Futbol 2021 Türkiye Kupası haberleri sayfasında Ampute Futbol 2021 Türkiye Kupası ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Ampute Futbol 2021 Türkiye Kupası ile ilgili Fanatik'de Ampute Futbol 2021 Türkiye Kupası haber bulunmaktadır. Ampute Futbol 2021 Türkiye Kupası Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Etimesgutspor, Türkiye Ampute Kupası Şampiyonu oldu

Etimesgutspor, Türkiye Ampute Kupası Şampiyonu oldu

Ampute Futbol 2021 Türkiye Kupası müsabakaları Diyarbakır'da gerçekleşti. Süper Lig ve 1'inci Lig'den toplam 6 takımın şampiyonluk için mücadele ettiği müsabakalarda Etimesgut Belediyesi Ampute Spor, Şahinbey Belediye Gençlik Spor’u 1-0 yenerek kupanın sahibi oldu. Kupayı, Diyarbakır Valisi ve Belediye Başkan Vekili Münir Karaloğlu verdi.
Ampute Futbol 2021 Türkiye Kupası maçları Diyarbakır'da başladı

Ampute Futbol 2021 Türkiye Kupası maçları Diyarbakır'da başladı

Ampute Futbol 2021 Türkiye Kupası müsabakaları Diyarbakır'da başladı. Süper Lig ve 1'inci Lig'den toplam 6 takımın şampiyonluk için mücadele edeceği müsabakalar, 23 Ekim'e kadar devam edecek. Müsabakaların açılış töreninde konuşan Vali ve Belediye Başkan Vekili Münir Karaloğlu, ampute futboluna çok ciddi bir ilginin olduğunu belirterek, son yıllarda ülkemizde en çok gelişen branşlardan biri olduğunu söyledi.