MENÜ

Abdul Batur Haberleri

Abdul Batur ile ilgili haberler

Abdul Batur haberleri sayfasında Abdul Batur ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Abdul Batur ile ilgili Fanatik'de Abdul Batur haber bulunmaktadır. Abdul Batur Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Gültepe spor kompleksine kavuştu

Gültepe spor kompleksine kavuştu

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’un göreve gelir gelmez inşaasını hızlandırdığı Gültepe Spor Kompleksi tamamlandı. Müjdeyi veren Başkan Batur, bölge halkının özlemle beklediği tesisin hazır olduğunu açıklayarak, “Gültepe’ye sadece bir spor tesisi değil, bölgenin kaderini değiştirerek bir sosyal yaşam alanı kazandırdık" diye konuştu.
Başkan Abdul Batur'dan kadın futbolculara ziyaret

Başkan Abdul Batur'dan kadın futbolculara ziyaret

Turkcell Kadınlar Futbol Ligi'nde mücadele edecek Konak Belediyespor'a Konak Belediye Başkanı Abdul Batur moral ziyaretinde bulundu.
Başkan Batur’dan Göztepe’ye tam destek

Başkan Batur’dan Göztepe’ye tam destek

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil ile kulüp yöneticilerini makamında ağırladı. Kayserispor’a karşı alınan 4-0’lık galibiyetin ardından yüzlerin güldüğü ziyarette, Göztepe Spor Kulübü ile takımın yeni stadının inşa edildiği alanda yapılacak çalışmalar üzerinde duruldu.