MENÜ

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Haberleri

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ile ilgili haberler

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü haberleri sayfasında 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ile ilgili Fanatik'de 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü haber bulunmaktadır. 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Galatasaray'dan Dünya Kadın Hakları Günü'ne özel paylaşım

Galatasaray'dan Dünya Kadın Hakları Günü'ne özel paylaşım

Galatasaray 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü'ne özel sosyal medyadan özel bir paylaşım yaptı. Yoğun ilgi gören paylaşımda "Türk kadınına, 87 yıl önce bugün seçme ve seçilme hakkını kazandırarak attığı büyük adımla tüm dünyaya örnek olan Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla anıyor, tüm kadınlarımızın #5AralıkDünyaKadınHaklarıGünü'nü kutluyoruz." ifadelerine yer verildi.
Beşiktaş maçını tribünlerden takip eden kadın taraftarlardan ortak mesaj!

Beşiktaş maçını tribünlerden takip eden kadın taraftarlardan ortak mesaj!

Ziraat Türkiye Kupası 5'inci Tur ilk maçında Anagold 24Erzincanspor'u konuk eden Beşiktaş, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü sebebiyle, mücadeleyi kadın taraftarlara ücretsiz hale getirdi. Siyah-beyazlı kulüpten mücadelenin ücretsiz olacağının açıklanmasının ardından Beşiktaşlı kadın taraftarlar da stattaki yerlerini aldılar.