MENÜ

2v2 CS:GO Haberleri

2v2 CS:GO ile ilgili haberler

2v2 CS:GO haberleri sayfasında 2v2 CS:GO ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. 2v2 CS:GO ile ilgili Fanatik'de 2v2 CS:GO haber bulunmaktadır. 2v2 CS:GO Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Red Bull Flick'te şampiyon takım Santralistanbul'da kupasını kaldırdı

Red Bull Flick'te şampiyon takım Santralistanbul'da kupasını kaldırdı

Türkiye'nin en büyük 2v2 CS:GO turnuvası Red Bull Flick'te şampiyon takım kupasına kavuştu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü Enerji Müzesi'nde gerçekleşen finalde elemeleri ve Play-Off turunu başarılı şekilde geçen dört takım karşı karşıya geldi. Tarihi santralin dokusuna özel olarak kurulan sahnede oynanan heyecan dolu maçların ardından finalde 2021 yılı şampiyonu Asbron'u yenen REALENAYI2, 2020 yılında elde ettiği kupaya bir kere daha uzanmayı başardı.
Red Bull Flick’te Türkiye’nin en iyisi belli oluyor

Red Bull Flick’te Türkiye’nin en iyisi belli oluyor

Türkiye’nin en büyük 2v2 CS:GO turnuvası Red Bull Flick’te büyük gün geldi. 2 şehir ve 6 çevrim içi elemesi gerçekleştirilen dev turnuvada Türkiye şampiyonu bu hafta sonu belli olacak. 14 Mayıs Cumartesi akşamı İstanbul’da düzenlenecek dev finalde takımlar kupaya uzanmak için mücadele verecek. Red Bull Türkiye Twitch kanalından canlı yayınlanacak final, İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Enerji Müzesi’nde kurulan özel sahnede gerçekleşecek. Red Bull Flick’le ilgili detaylı bilgiye RedBull.com/Flick adresinden ulaşılabiliyo
Red Bull Flick’te takımlar play-off turuna çıkıyor

Red Bull Flick’te takımlar play-off turuna çıkıyor

Türkiye’nin en büyük 2v2 CS:GO turnuvası Red Bull Flick heyecanı tüm ülkeyi sardı. Dev turnuvanın ilk şehir elemesi 23 Nisan’da Ankara’da, ikinci şehir elemesi ise 30 Nisan’da İstanbul’da gerçekleşti. Bu zamana kadar düzenlenen dört çevrim içi iki de çevrim dışı elemede başarılı olan 24 takım isimlerini play-off turuna yazdırmayı başardı. Geriye iki çevrim içi eleme kalırken, elemelerden geçen takımlar 9 Mayıs Pazartesi günü dev finale isimlerini yazdırmak için play-off turunda karşı karşıya gelecek. Türkiye şampiyonunun 14 Mayıs’ta İstanbul’da düzenlenecek çevrim dışı finalde belli olacağı Red Bull Flick’le ilgili detaylı bilgiye ve kayıt sayfasına RedBull.com/Flick adresinden ulaşılabiliyor.
Red Bull Flick’te Ankara elemesi zamanı

Red Bull Flick’te Ankara elemesi zamanı

Türkiye’nin en büyük 2v2 CS:GO turnuvası Red Bull Flick heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. 6 çevrim içi, 2 şehir elemesi olmak üzere toplam 8 elemeden oluşan dev turnuvanın ilk şehir elemesi Ankara’da gerçekleşecek. 23 Nisan Cumartesi günü Old School oyun merkezinde düzenlenecek şehir elemesinde takımlar isimlerini play-off turuna yazdırmak için hünerlerini sergileyecek. Türkiye şampiyonunun 14 Mayıs’ta İstanbul’da düzenlenecek çevrim dışı finalde belli olacağı Red Bull Flick’le ilgili detaylı bilgiye ve kayıt sayfasına RedBull.com/Flick adresinden ulaşılabiliyor.
Red Bull Flick’te play-off’a kalan ilk takımlar belli oldu

Red Bull Flick’te play-off’a kalan ilk takımlar belli oldu

Türkiye’nin en büyük 2v2 CS:GO turnuvası Red Bull Flick heyecanı ilk elemeyle start aldı. 6 çevrim içi, 2 şehir elemesi olmak üzere toplam 8 elemeden oluşacak dev turnuvanın ilk elemesi çevrim içi olarak gerçekleşti. 240 takımın boy gösterdiği ilk elemede TURKISH SLAP, REALENAYI2, Advanced Fire ve Only Wall takımları play-off biletini cebine koydu. Heyecan dolu turnuvada ikinci çevrim içi eleme ise 16 Nisan Cumartesi günü gerçekleşecek. Türkiye şampiyonunun 14 Mayıs’ta İstanbul’da düzenlenecek çevrim dışı finalde belli olacağı Red Bull Flick’le ilgili detaylı bilgiye ve kayıt sayfasına RedBull.com/Flick adresinden ulaşılabiliyor.
Red Bull Flick’te ilk eleme heyecanı

Red Bull Flick’te ilk eleme heyecanı

Türkiye’nin en büyük 2v2 CS:GO turnuvası Red Bull Flick, kıyasıya bir rekabete sahne olmak için geri döndü. 6 çevrim içi, 2 şehir elemesi olmak üzere toplam 8 elemeden oluşacak dev turnuvanın ilk elemesi 9 Nisan Cumartesi günü çevrim içi olarak gerçekleşecek. 14 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleştirilecek çevrim dışı finalde ise Türkiye şampiyonu olan takım, Red Bull Flick Kopenhag Invitational’a katılma hakkı kazanacak. Red Bull Flick’le ilgili detaylı bilgiye ve kayıt sayfasına RedBull.com/Flick adresinden ulaşılabiliyor.
Red Bull Flick en iyileri bulmak için geri dönüyor

Red Bull Flick en iyileri bulmak için geri dönüyor

Türkiye’nin en büyük 2v2 CS:GO turnuvası Red Bull Flick, kıyasıya bir rekabete sahne olmak için geri dönüyor. 6 çevrim içi, 2 şehir elemesi olmak üzere toplam 8 elemeden başarıyla ayrılacak 32 takım, Red Bull Flick’te şampiyon olmak için play-off turunda mücadele edecek. 14 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleştirilecek çevrim dışı finalde Türkiye şampiyonu olan takım, Red Bull Flick Kopenhag Invitational’a katılma hakkı kazanacak. Red Bull Flick’le ilgili detaylı bilgiye ve kayıt sayfasına RedBull.com/Flick adresinden ulaşılabiliyor
Red Bull Flick’te final zamanı

Red Bull Flick’te final zamanı

Türkiye’nin en büyük 2v2 CS:GO turnuvalarından biri olan Red Bull Flick’te Türkiye şampiyonu bu hafta belli olacak. Toplamda 5 çevrim içi, 11 şehir elemesi olmak üzere 16 elemenin ardından 16 takım play-off turuna katılma hakkını elde etti. Play-offlardan başarıyla ayrılan dört takımın kıyasıya mücadele vereceği Red Bull Flick Türkiye Finali, 7 Ekim’de Bomontiada Babylon’da gerçekleştirilecek. Oyunseverler, Türkiye şampiyonunun belli olacağı Red Bull Flick Türkiye Finali’ni Red Bull’un Twitch kanalı twitch.tv/redbulltr’den canlı takip edilebilecek.