MENÜ

2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası Haberleri

2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası ile ilgili haberler

2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası haberleri sayfasında 2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. 2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası ile ilgili Fanatik'de 2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası haber bulunmaktadır. 2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası İstanbul'da!

2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası İstanbul'da!

Ataköy'deki Atletizm Salonu’nda yapılan toplantıya Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) Başkanı Fatih Çintimar, Gençlik ve Spor Bakanlığı Uluslararası Organizasyonlar ve Dış İlişkiler Genel Müdür Ahmet Temurçi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Genel Müdürü İzzet Renay Onur, TAF Başkan Vekili ve İstanbul 2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası Genel Koordinatörü Mustafa Yasin Taş, İstanbul 2023 Genel Koordinatör Yardımcısı Yasemin Bakıcı ve ülke temsilcileri katıldı.
SON DAKİKA | 2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası, Türkiye'de

SON DAKİKA | 2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası, Türkiye'de

Son dakika haberi... Avrupa Atletizm Birliği video konferans yöntemiyle yaptığı toplantıda, 2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası'nın Türkiye'de düzenlenmesine karar verdi.
Fatih Çintimar: “Seyircilerimize atletizm şöleni sunacağız”

Fatih Çintimar: “Seyircilerimize atletizm şöleni sunacağız”

İstanbul Ataköy Atletizm Salonu’nda 25’inci kez düzenlenecek Balkan Şampiyonası ve 3’üncüsü düzenlenecek olan İstanbul Cup öncesi düzenlenen basın toplantısında konuşan Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, "Seyircilerimize atletizm şöleni sunacağız" dedi.
Svein Arne Hansen:

Svein Arne Hansen: "Türkiye’nin 2023 adaylığını destekleyeceğim"

Avrupa Atletizm Federasyonu Başkanı Svein Arne Hansen, 2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası’nı düzenlemesi için Türkiye’yi destekleyeceğini söyledi.