MENÜ

2022 VALORANT Champions Tour Haberleri

2022 VALORANT Champions Tour ile ilgili haberler

2022 VALORANT Champions Tour haberleri sayfasında 2022 VALORANT Champions Tour ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. 2022 VALORANT Champions Tour ile ilgili Fanatik'de 2022 VALORANT Champions Tour haber bulunmaktadır. 2022 VALORANT Champions Tour Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

VALORANT Champions Tour finali Türkiye’de oynanacak

VALORANT Champions Tour finali Türkiye’de oynanacak

2022 VALORANT Champions Tour'un son iki uluslararası etkinliğinin gerçekleşeceği şehirler açıklandı. İlk olarak, her bölgenin Challenger II. Aşama etkinliklerinden en iyi takımlar sezonun ikinci Masters etkinliğine ev sahipliği yapacak olan Kopenhag'da karşılaşacak. 10-24 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan turnuvada VCT puanları, ödüller ve zafer için yarışan on iki takım yer alacak.
VALORANT MASTERS 1.Aşama Reykjavik'e geri dönüyor

VALORANT MASTERS 1.Aşama Reykjavik'e geri dönüyor

2022 VALORANT Champions Tour'un ilk uluslararası etkinliğinin 10-24 Nisan'da Reykjavik'te yapılacağı duyuruldu. Ayrıca etkinlik ile ilgili tüm detaylar açıklandı.
Valorant Champions Tour geri döndü

Valorant Champions Tour geri döndü

2022 VALORANT Champions Tour’un ilk Açık Ön Elemelerinin formatı, takvimi ve davetli takımlar hakkında tüm detaylar açıklandı.