MENÜ

2022 PUBG MOBILE Pro League Haberleri

2022 PUBG MOBILE Pro League ile ilgili haberler

2022 PUBG MOBILE Pro League haberleri sayfasında 2022 PUBG MOBILE Pro League ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. 2022 PUBG MOBILE Pro League ile ilgili Fanatik'de 2022 PUBG MOBILE Pro League haber bulunmaktadır. 2022 PUBG MOBILE Pro League Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Berkin “Sylas” Çetin: Gurur verici bir durum

Berkin “Sylas” Çetin: Gurur verici bir durum

2022 PUBG MOBILE Pro League takviminin önemli bir parçası olan ve Türkiye’nin en iyi sekiz takımının mücadele edeceği PMPL Avrupa Bahar Şampiyonası, 19- 22 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. Bu zorlu maçlar öncesi S2G Esports takımından Berkin “Sylas” Çetin, FANATİK'in konuğu oldu.
Yiğit

Yiğit "Kecth" Meral: Bize güvenenlerin yüzünü kara çıkarmayacağız

2022 PUBG MOBILE Pro League takviminin önemli bir parçası olan ve Türkiye’nin en iyi sekiz takımının mücadele edeceği PMPL Avrupa Bahar Şampiyonası, 19- 22 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. Bu zorlu maçlar öncesi Fire Flux Esports takımından Yiğit "Kecth" Meral, FANATİK'in konuğu oldu.
Erdem

Erdem "Frozenx" Erdoğdu: İnşallah şampiyon oluruz

2022 PUBG MOBILE Pro League takviminin önemli bir parçası olan ve Türkiye’nin en iyi sekiz takımının mücadele edeceği PMPL Avrupa Bahar Şampiyonası, 19- 22 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. Bu zorlu maçlar öncesi Next Rüya takımından Erdem "Frozenx" Erdoğdu, FANATİK'in konuğu oldu.
8 Türk takımının yarışacağı 2,3 milyon TL ödüllü PMPL Avrupa Şampiyonası başlıyor

8 Türk takımının yarışacağı 2,3 milyon TL ödüllü PMPL Avrupa Şampiyonası başlıyor

2022 PUBG MOBILE Pro League takviminin önemli bir parçası olan ve Türkiye’nin en iyi sekiz takımının mücadele edeceği PMPL Avrupa Bahar Şampiyonası, 19- 22 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek.
2,2 milyon TL ödül havuzlu 2022 PMPL Türkiye Bahar Sezonu başladı

2,2 milyon TL ödül havuzlu 2022 PMPL Türkiye Bahar Sezonu başladı

2022 PUBG MOBILE Pro League (PMPL) Türkiye Bahar Sezonu, yenilenen formatı ve çok daha rekabetçi yapısıyla Türkiye'nin en iyi 20 PUBG MOBILE espor takımının birbirinden çekişmeli mücadelelerine ev sahipliği yapıyor.