MENÜ

2021 Demir Berberoğlu Sezonu Haberleri

2021 Demir Berberoğlu Sezonu ile ilgili haberler

2021 Demir Berberoğlu Sezonu haberleri sayfasında 2021 Demir Berberoğlu Sezonu ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. 2021 Demir Berberoğlu Sezonu ile ilgili Fanatik'de 2021 Demir Berberoğlu Sezonu haber bulunmaktadır. 2021 Demir Berberoğlu Sezonu Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rally Bodrum, düzenlenen ödül töreniyle sona erdi

Rally Bodrum, düzenlenen ödül töreniyle sona erdi

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) 2021 Demir Berberoğlu Sezonu ve Şevki Gökerman Ralli Kupası’nın ilk yarışı olan "Rally Bodrum" tamamlandı.

"Rally Bodrum" turnuvası başlıyor

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) 2021 Demir Berberoğlu Sezonu ve Şevki Gökerman Ralli Kupası’nın ilk yarışı olan "Rally Bodrum" turnuvası öncesi sporcular bir araya geldi.
Rally Bodrum turnuvası 168 sporcunun katılımıyla yapılacak

Rally Bodrum turnuvası 168 sporcunun katılımıyla yapılacak

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) 2021 Demir Berberoğlu Sezonu ve Şevki Gökerman Ralli Kupası’nın ilk yarışı "Rally Bodrum" turnuvası 168 sporcunun katılımıyla düzenlenecek.
Ralli, Bodrum’a geri dönüyor

Ralli, Bodrum’a geri dönüyor

Otomobil sporlarında 2021 Demir Berberoğlu Sezonu’nun ilk organizasyonu, 10-11 Nisan tarihlerinde Bodrum’da düzenlenecek.
TOSFED, yarış takvimini açıkladı

TOSFED, yarış takvimini açıkladı

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED), 2021 Demir Berberoğlu Sezonu yarış takvimini açıkladı. Buna göre, Türkiye Pist Şampiyonası ile Türkiye Karting Şampiyonası yarışları İzmir Ülkü Park Yarış Pisti'nde gerçekleşecek.