Ya Gelseydi Haberleri

Ya Gelseydi ile ilgili haberler

Marek Hamsik Beşiktaş'a

Marek Hamsik Beşiktaş'a "Ya Gelseydi?"

Fanatik TV’de ekranlara gelen “Ya Gelseydi” de gazete editörlerimiz Nihat Uzel ve Tolga Kuru yıllarca Süper Lig takımlarına yazılıp çizilen oyuncuların olası performanslarını konuşuyor! Adı bir süre boyunca Beşiktaş ile anılan Slovak orta saha Marek Hamsik’in Beşiktaş’a olası transferini masaya yatıran ikili, yıldız oyuncunun performansını detaylıca analiz ettiler.
Fenerbahçe'ye Kolarov

Fenerbahçe'ye Kolarov "Ya Gelseydi?"

Fanatik Tv’de ekrana gelen “Ya Gelseydi” programında gazete editörlerimiz Nihat Uzel ve Tolga Kuru yıllarca Süper Lig takımlarına yazılıp çizilen oyuncuların olası performanslarını konuşuyor! Fenerbahçe taraftarlarının aylarca beklediği sol bek transferinin gözde ismi Kolarov'un sarı lacivertli ekibe olası transferini masaya yatıran ikili, oyuncunun performansını detaylıca analiz ettiler.
Galatasaray'a Haaland

Galatasaray'a Haaland "Ya Gelseydi"

Fanatik Tv’nin yeni programı “Ya Gelseydi” de gazete editörlerimiz Nihat Uzel ve Tolga Kuru yıllarca Süper Lig takımlarına yazılıp çizilen oyuncuların olası performanslarını konuşuyor! Norveçli golcü futbolcu Erling Haaland'ın Galatasaray'a olası transferini masaya yatıran ikili, golcü oyuncunun performansını detaylıca analiz ettiler.
Diego Costa Beşiktaş'a

Diego Costa Beşiktaş'a "Ya Gelseydi?"

Fanatik Tv’nin yeni programı “Ya Gelseydi” de gazete editörlerimiz Nihat Uzel ve Tolga Kuru yıllarca Süper Lig takımlarına yazılıp çizilen oyuncuların olası performanslarını konuşuyor! İlk bölümde adı Beşiktaş ile anılan Diego Costa'nın olası transferini masaya yatıran ikili, oyuncunun performansını detaylıca analiz ettiler.
Galatasaray taraftarları o ikiliyi çok bekledi!

Galatasaray taraftarları o ikiliyi çok bekledi!

Fanatik Tv’nin yeni programı “Ya Gelseydi” de gazete editörlerimiz Nihat Uzel ve Tolga Kuru yıllarca Süper Lig takımlarına yazılıp çizilen oyuncuların olası performanslarını konuşuyor! İlk bölümde adı Galatasaray ile anılan Reyes ve Forlan'ın olası transferini masaya yatıran ikili, iki oyuncunun performansını detaylıca analiz ettiler.
Fenerbahçe'ye Hulk

Fenerbahçe'ye Hulk "Ya Gelseydi?"

Fanatik Tv’nin yeni programı “Ya Gelseydi” de gazete editörlerimiz Nihat Uzel ve Tolga Kuru yıllarca Süper Lig takımlarına yazılıp çizilen oyuncuların olası performanslarını konuşuyor! İlk bölümde Brezilyalı golcü Hulk’un Fenerbahçe’ye olası transferini masaya yatıran ikili, golcü oyuncunun performansını detaylıca analiz ettiler.