MENÜ

Uclu Savunma Haberleri

Uclu Savunma ile ilgili haberler

Erol Bulut son 15 dakika üçlü savunma oynattı

Erol Bulut son 15 dakika üçlü savunma oynattı

Erol Bulut, Karagümrük maçında hem yedek oyuncuların son durumunu gördü hem de farklı dizilişler deneme şansı buldu.
Galatasaray'da 3'lüye devam

Galatasaray'da 3'lüye devam

Fatih hoca, Kayseri deplasmanında farklı galibiyeti getiren üçlü savunma kurgusundan memnun kaldı. Sarı-Kırmızılılar, milli ara dönüşündeki Konyaspor maçında da aynı taktiği kullanacak.
Süper Lig'de tüm dengeleri değiştiren tweet

Süper Lig'de tüm dengeleri değiştiren tweet

Üçlü savunma sevdasına kurban giden ve Yeni Malatya maçı sonrası ilk uçakla ülkesine gönderilen Tudor'un ayrılığı Galatasaray için milat oldu. Dursun Özbek'in "Takımın başına geç" çağrısını para konuşmadan 2 dakika içinde kabul eden Fatih Terim'in Twitter hesabından, "Nerede kalmıştık' mesajı şampiyonluk yolunda tüm camiayı yeniden bir araya getirdi.
Tudor'un kafası karıştı!

Tudor'un kafası karıştı!

Takıma üçlü savunma oynatan, ancak Başakşehir karşısında döndüğü dörtlü defans düzeniyle hezimet yaşayan Hırvat hoca, Fenerbahçe karşısına hangi planla çıkacağına bir türlü karar veremedi.
Josue ile çok özel!

Josue ile çok özel!

Bir yandan üçlü savunma düzenini oturturken, diğer taraftan ön liberolu düzeni bitirmeye çalışan İgor Tudor, Josue ile özel görüşmeler yapıyor.
Tudor kurguyu bozmayacak

Tudor kurguyu bozmayacak

Üçlü savunmadan vazgeçmeyen Hırvat hoca, Adana karşısında da sistemini bozmayacak. Geride Hakan, Ahmet ve Semih, sağ bekte Yasin, sol bekte Carole oynayacak. İki bölgede ise belirsizlik var.
Şapkadan Cavanda çıktı!

Şapkadan Cavanda çıktı!

Üçlü savunmadan taviz vermeyeceğini her fırsatta dile getiren Tudor, işi bir adım daha ileri götürerek, geldiğinden beri yüzüne bakmadığı sağ bek Cavanda’yı stoper oynattı. Aslan’ın geri üçlüsünde tek stoper Semih vardı!
Tudor'dan 2 bomba birden!

Tudor'dan 2 bomba birden!

Sarı kırmızılıların teknik direktörü, radikal kararlar almaya devam ediyor. Önce üçlü savunmaya dönen Tudor bugün geri üçlüde değişik bir tertip deneyecek. Hırvat teknik adam yıldız futbolcusunu ise yedek soyundurmayı planlıyor.
Antalya'ya derbi taktiği

Antalya'ya derbi taktiği

Son idmanda oyuncularına Beşiktaş derbisini yeniden izleten Tudor, eksi ve artıları tek tek gösterirken, Antalyaspor deplasmanı taktiğini de açıkladı. Derbideki ilk yarı performansından memnun olan Hırvat hocanın, yine üçlü savunma deneyeceği öğrenildi.
Mustafa Yumlu fırsat tepti

Mustafa Yumlu fırsat tepti

Ersun Yanal, Osmanlıspor mücadelesinde özellikle savunmada bazı değişikliklere gitmiş, zaman zaman üçlü savunma oynamıştı. Zeki Yavru’nun ilk 11 dışında kaldığı müsabakada Mustafa Yumlu uzun bir aradan sonra ilk 11 fırsatı yakalamıştı. Ancak deneyimli futbolcu bu şansını iyi kullanamadı.
Şahane Lincoln

Şahane Lincoln

Maç öncesinde Galatasaray´ın bariz üstünlük sağlayacağını düşünmüş olmama rağmen, Skibbe´nin üçlü savunmanın önünde, sağda Barış´ı oynatması oyunu dengeledi.