Tuvalet Kagidi Sektirme Haberleri

Tuvalet Kagidi Sektirme ile ilgili haberler

O Meydan Okumanın Sonu Geldi!

O Meydan Okumanın Sonu Geldi!

Yeni tip corona virüs salgını yüzünden tüm futbol dünyasının eve kapanmasıyla ortaya çıkan, tuvalet kağıdı sektirme challangeın galiba sonuna gelindi. Bu meydan okumaya katılmak isteyen bir sosyal medya kullanıcısı için işler adeta sarpa sardı. İşte o komik ve talihsiz anlar!
Tuvalet kağıdı sektirmeye yeni boyut!

Tuvalet kağıdı sektirmeye yeni boyut!

Corona virüs ülkemizi de yoğun şekilde etkilemeye devam ediyor. Bu salgınla mücadelenin en etkili yollarından biri de evde kalarak kendimizi dış dünyadan izole etmek. Evde can sıkıntısını gidermek için yapılan, sosyal medyada gündem olmuş ve bir çok ünlü futbolcunun da yaptığı challenge! Tuvalet kağıdı sektirme. İrfan Akbaş sosyal medya hesabından paylaştığı görüntüde tuvalet kağıdı sektirmekle kalmadı rövaşata da yaptı.
Eski yıldızdan kinayeli video:

Eski yıldızdan kinayeli video: "Tuvalet Kağıdı Bulamadım!"

Corona virüs salgını nedeniyle insanları teşvik etme amacıyla evde kalma akımlarının yapıldığı sosyal medyaya Rumen futbolunun efsane ismi Gabi Balint damga vurdu! Tuvalet kağıdı sektirme akımına, tuvalet kağıdı olmadan katılan eski yıldız; videonun sonunda "Bu iddiayı kabul ediyorum. Ama artık tuvalet kağıdı bulamadım" yorumunda bulundu.
Messi için hiç zor olmadı!

Messi için hiç zor olmadı!

Corona virüsten kendimizi, sevdiklerimizi ve etrafımızdakileri korumanın tek yolu evden dışarı çıkmamak ve kişisel hijyenimize fazlasıyla dikkat etmek. Bu kapsamda gerçekleştirilen #StayAtHomeChallenge akımı hızla sürüyor. Messi ise, tuvalet kağıdı sektirme akımında Xavi’nin meydan okumasına böyle cevap verdi.