MENÜ

Spor İstanbul Genel Müdürü Haberleri

Spor İstanbul Genel Müdürü ile ilgili haberler

Spor İstanbul Genel Müdürü haberleri sayfasında Spor İstanbul Genel Müdürü ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Spor İstanbul Genel Müdürü ile ilgili Fanatik'de Spor İstanbul Genel Müdürü haber bulunmaktadır. Spor İstanbul Genel Müdürü Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Ömür Gedik ve Spor İstanbul'dan sokak hayvanlarına yuva

Ömür Gedik ve Spor İstanbul'dan sokak hayvanlarına yuva

Spor İstanbul çalışanları ve gönüllüleri etkinliklerden artan malzemeleri kullanarak kış aylarında sokaktaki canlı dostlarımıza yuva olması amacıyla 32 adet kulübe inşa etti. Örnek kulübenin yapımını Spor İstanbul Genel Müdürü İ. Renay Onur ile sanatçı, yazar Ömür Gedik gerçekleştirdi.
Renay Onur: İstanbul Maratonu’nda hijyen problemi yaşamadık

Renay Onur: İstanbul Maratonu’nda hijyen problemi yaşamadık

Spor İstanbul Genel Müdürü İ. Renay Onur, bu yıl 42. kez yapılan İstanbul Maratonu’nda hijyen problemi yaşamadıkları bir sistem oturttuklarını vurguladı.
Abdulhalim Aksu:

Abdulhalim Aksu: "Sporu tabana yaymak için çalışacağız"

Spor İstanbul Genel Müdürü Abdulhalim Aksu, yeni dönemde hedeflerinin sporu tabana yaymak olduğunu söyledi.

"Vodafone 39. İstanbul Maratonu çok iyi geçti"

Spor İstanbul Genel Müdürü İsmail Özbayraktar, 12 Kasım’da gerçekleştirilen Vodafone 39. İstanbul Maratonu’nun çok iyi geçtiğini söyledi.
İstanbul Maratonu’na 125 bin kişi katılacak

İstanbul Maratonu’na 125 bin kişi katılacak

Spor İstanbul Genel Müdürü İsmail Özbayraktar, 12 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek Vodafone 39. İstanbul Maratonu’nda yaklaşık 25 bin atletin çipli koşuya, 100 bin kişinin de halk koşusuna katılacağını söyledi.