MENÜ

Red Bull Flick Haberleri

Red Bull Flick ile ilgili haberler

Red Bull Flick haberleri sayfasında Red Bull Flick ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Red Bull Flick ile ilgili Fanatik'de Red Bull Flick haber bulunmaktadır. Red Bull Flick Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Red Bull'da  mutlu son

Red Bull'da mutlu son

Türkiye’nin en büyük CS:GO turnuvası olan Red Bull Flick, ikinci şampiyonunu buldu. 300 bine yakın oyunseverin seyrettiği finalde rakiplerini geçen ‘Vesselam’ ve ‘Spunkie’ ikilisi, mutlu sona ulaştı.
Yıllar geçiyor Counter Strike eskimiyor

Yıllar geçiyor Counter Strike eskimiyor

Yaklaşık 20 yıldır oyunseverlerin gündeminden düşmeyen Counter Strike oyunu, ilk çıktığı günden itibaren oyunseverlerin daima gözdesi oldu. 1999 yılında hayatımıza giren seri, her geçen yıl daha da büyümeyi başardı. 2012 yılında dönüşümünü CS:GO ile başlatan Counter-Strike, bugün bir kez daha Red Bull Flick ile birlikte Türkiye şampiyonunun izine düştü.
Red Bull Flick’te şampiyon REALENAYI2 oldu!

Red Bull Flick’te şampiyon REALENAYI2 oldu!

Türkiye’nin en büyük CS:GO turnuvası olan Red Bull Flick'de şampiyon belli oldu. Oyunseverler, yıllara meydan okuyan oyun Counter Strike’ta 2’ye 2 formatında Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele etti. 64 takımın karşılaştığı play-off turu sonunda final bileti almayı başaran 8 takımın gerçekleştirdiği büyük finalde şampiyon Spunkie & Vesselam ile REALENAYI2 takımı oldu.
Red Bull Flick’te ikinci eleme zamanı

Red Bull Flick’te ikinci eleme zamanı

Türkiye’nin en büyük CS:GO kapışması olan Red Bull Flick kıyasıya bir rekabete sahne olmak üzere yola çıktı. İlk elemesi 6 Aralık’ta çevrimiçi olarak gerçekleştirilen turnuvada sıradaki eleme 12 Aralık’ta düzenlenecek. Toplamda 64 takım play-off turuna kalacak ve şampiyonluk mücadelesine devam edecek. Red Bull Flick ile ilgili daha fazla bilgi Redbull.com/flick adresinde....
Red Bull Flick’te elemeler başlıyor

Red Bull Flick’te elemeler başlıyor

Türkiye’nin en büyük CS:GO kapışması olan Red Bull Flick’te heyecan, 6 Aralık’ta gerçekleştirilecek çevrim içi eleme ile kaldığı yerden devam edecek. Aralık ayı boyunca sürecek elemeler ve play-off turu sonunda finale kalan 4 takım, Red Bull Flick’in ikinci şampiyonu olmak için mücadele edecek. Oyunseverler, Red Bull Flick’le ilgili detaylı bilgiye RedBull.com/flick adresinden ulaşabiliyor.
Red Bull Flick geri dönüyor

Red Bull Flick geri dönüyor

Türkiye’nin en büyük CS:GO kapışması olan Red Bull Flick kıyasıya bir rekabete sahne olmak üzere geri dönüyor. 6 Aralık’ta başlayacak çevrimiçi elemeler oyunseverleri karşı karşıya getirecek. Aralık ayı boyunca sürecek elemeler ve play-off turu sonunda finale kalan 4 takım, Red Bull Flick’in ikinci şampiyonu olmak için mücadele edecek. Oyunseverler, Red Bull Flick’le ilgili detaylı bilgiye RedBull.com/flick adresinden ulaşabilir.
Red Bull Flick’te heyecan hız kesmiyor

Red Bull Flick’te heyecan hız kesmiyor

Türkiye’nin en büyük CS:GO kapışması Red Bull Flick’te çevrimiçi elemeler devam ediyor. Türkiye’nin en iyisi olmak isteyenlerin evlerinden katılabileceği, çevrimiçi eleme bu hafta 28 Mart Cumartesi saat 15.00’te gerçekleştirilecek. Oyun bitmesin isteyen oyunseverler Red Bull Flick ile ilgili detaylı bilgiye RedBull.com/flick adresinden ulaşabilir.
Red Bull Flick’te rekabet devam ediyor

Red Bull Flick’te rekabet devam ediyor

Türkiye’nin en büyük CS:GO kapışması olan Red Bull Flick kıyasıya bir rekabete sahne olmaya devam ediyor. Oyunseverlerin, yıllara meydan okuyan oyun Counter Strike’ta 2’ye 2 formatında mücadele ettiği Red Bull Flick’te çevrimiçi elemeler sürüyor. Türkiye’nin en iyisi olmak isteyenlerin evlerinden katılabileceği, 2 çevrimiçi eleme 20-21 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek.
Red Bull Flick’te sıra şehir elemelerinde

Red Bull Flick’te sıra şehir elemelerinde

Türkiye’nin en büyük CS:GO kapışması olan Red Bull Flick kıyasıya bir rekabete sahne olmaya devam ediyor. Oyunseverler, yıllara meydan okuyan oyun Counter Strike’ta 2’ye 2 formatında Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele etmeye GİST’te başlamıştı.
Red Bull Flick’te sıra şehir elemelerinde

Red Bull Flick’te sıra şehir elemelerinde

Türkiye’nin en büyük CS:GO kapışması olan Red Bull Flick kıyasıya bir rekabete sahne olmaya devam ediyor. Oyunseverler, yıllara meydan okuyan oyun Counter Strike’ta 2’ye 2 formatında Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele etmeye GİST’te başlamıştı. Bu sene ikincisi düzenlenen Red Bull Flick’te sıra şehir elemeleri ve çevrimiçi elemelere geldi.
Red Bull Flick 2v2 turnuvasında şampiyon belli oldu

Red Bull Flick 2v2 turnuvasında şampiyon belli oldu

Red Bull Flick turnuvasında şampiyon, bugün oynanan final maçları ile belirlendi
Red Bull Flick 2v2 turnuvasında final aşamasına gelindi

Red Bull Flick 2v2 turnuvasında final aşamasına gelindi

Türkiye genelinde düzenlenen Red Bull Flick 2v2 turnuvasında final aşamasına gelindi.