MENÜ

Red Bull Challengers Haberleri

Red Bull Challengers ile ilgili haberler

Red Bull Challengers haberleri sayfasında Red Bull Challengers ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Red Bull Challengers ile ilgili Fanatik'de Red Bull Challengers haber bulunmaktadır. Red Bull Challengers Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Red Bull Challengers N Kolay İstanbul Maratonu’nda koştu

Red Bull Challengers N Kolay İstanbul Maratonu’nda koştu

Aktif yaşam topluluğu Red Bull Challengers, N Kolay İstanbul Maratonu’nda yer aldı. Hazırlıklarını İstanbul, İzmir ve Ankara’nın en zor parkurlarında gerçekleştiren Red Bull Challengers, N Kolay İstanbul Maratonu’nda kilometrelere meydan okudu. Beat, No Reason Co., Rundamental, Runarchy, KSK One Team ve Ankarunning koşu gruplarından oluşan Red Bull Challengers, koşmak isteyenlere de ilham oldu.
Red Bull'dan bir  meydan okuma daha

Red Bull'dan bir meydan okuma daha

Dünyanın en zorlu dayanıklılık yarışlarından biri olan Ironman 70.3 Turkey, 1 Kasım Pazar günü 6. kez Antalya’da düzenlenecek.
Red Bull Challengers şehirlere meydan okuyor

Red Bull Challengers şehirlere meydan okuyor

Aktif yaşam topluluğu Red Bull Challengers, N Kolay İstanbul Maratonu’na hazırlık için sıkı bir antrenman programına başladı.
Red Bull Challengers Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’na hazır

Red Bull Challengers Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’na hazır

Vodafone İstanbul Yarı Maratonu için geri sayım sürerken, katılımcı gruplar da hazırlıklarını hızlandırdı. 20 Eylül Pazar günü gerçekleştirilecek yarı maratonda aktif yaşam topluluğu Red Bull Challengers da yerini alacak.