Ozan Bulkaz Haberleri

Ozan Bulkaz ile ilgili haberler

Ozan Bulkaz:

Ozan Bulkaz: "Formayı giyen her oyuncu saygıyı hak ediyor"

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 27. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen’e 43-106 yenilen Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol’un başantrenörü Ozan Bulkaz, Süper Lig’de genç oyuncularla mücadele etmenin kolay olmadığını belirterek, "Onlara saygı gösteriyoruz. Formayı giyen her oyuncu saygıyı hak ediyor." dedi.
Ozan Bulkaz:

Ozan Bulkaz: "Tek söyleyeceğim şey, üzgünüm"

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde konuk ettiği Anadolu Efes'e 99-62 mağlup olan Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol’un başantrenörü Ozan Bulkaz, oynayan basketbolculara saygı duyduklarını belirtti.
Ozan Bulkaz:

Ozan Bulkaz: "Kolay sayılar yedik"

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 20. haftasında konuk olduğu Bahçeşehir Koleji'ne 87-83 mağlup olan Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol'un başantrenörü Ozan Bulkaz, yaptıkları basit hatalarla maçı kaybettiklerini söyledi.
Ozan Bulkaz:

Ozan Bulkaz: "Sonuna kadar mücadelemizi sürdüreceğiz"

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 13. haftasında konuk ettiği Banvit’e 75-67 yenilen Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol’un başantrenörü Ozan Bulkaz, çok önemli bir maçı kaybettiklerini söyledi.
Ozan Bulkaz:

Ozan Bulkaz: "Özellikle bir alt sıramızdaki takıma karşı kazanmamız, lig açısından da çok rahatlattı"

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 9. haftasında konuk ettiği İstanbul Büyükşehir Belediyespor’u 82-77 yenen Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol’un başantrenörü Ozan Bulkaz, "Özellikle bir alt sıramızdaki takıma karşı kazanmamız, lig açısından da çok rahatlattı." dedi.