MENÜ

Mucize Doktor Haberleri

Mucize Doktor ile ilgili haberler

Son Dakika Magazin Haberleri

Son Dakika Magazin Haberleri

Karantina sürecini Miami’de sevgilisi Yiğit Arcus Aral ile geçiren Türkiye Güzeli Şevval Şahin Bodrum tatilinden fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor. Bodrum’da ailesi ile tatil yapan kraliçe dün Instagram’da paylaştığı bu karenin altına “Yaz bu yıl hiç bitmeyecek, değil mi?” notunu düştü.
Zirvede Mucize Doktor var! İşte o liste...

Zirvede Mucize Doktor var! İşte o liste...

Televizyon ekranlarında yılın ilk çeyrek raporu belli oldu. 1 Ocak-31 Mart tarihleri arasında yapılan incelemeye göre gazete ve dergilerde en çok haber olan dizi FOX TV ekranlarında yayımlanan Mucize Doktor oldu.
Mucize Doktor bu akşam var mı yok mu? Mucize Doktor neden yok, 29. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Mucize Doktor bu akşam var mı yok mu? Mucize Doktor neden yok, 29. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

FOX ekranlarının beğenilerek izlenen dizisi Mucize Doktor bu akşam var mı yok mu sorusunun yanıtı dizinin hayranları tarafından araştırılıyor. 2 Nisan Perşembe yayınlanması beklenen 29.bölüm ekranlara gelmemiş ve kanalın yayın akışında da gözükmemişti. Perşembe akşamları ekrana gelen dizinin bu akşam yeni bölümün olup olmadığı merak edilirken birçok dizi corona virüs salgını nedeniyle setlere ara vermişti. Mucize Doktor 2 Nisan Perşembe günü özel bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Peki, Mucize Doktor bu akşam var mı yok mu? Mucize Doktor neden yok, 29. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Detaylar haberimizde.
Mucize Doktor 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 28. son bölüm izle

Mucize Doktor 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 28. son bölüm izle

Sevilen dizi Mucize Doktor 28. bölümü ile ekranlara geldi. Ali Vefa, babasının ortaya çıkmasıyla büyük bir şok yaşamıştı. Babasının hastalığı nedeniyle tedavi arayışlarına giren Ali, Adil'le karşı karşıya gelir. Ali'nin babasının hastanede yatmasından rahatsız olan Tanju ise Adil'i sıkıştırır. Peki, Mucize Doktor 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 28. son bölüm izleme linki ve yeni bölüm ile ilgili detaylar haberimizde.
Mucize Doktor 28. yeni bölüm fragmanı izle (Mucize Doktor 27. bölüm izle)

Mucize Doktor 28. yeni bölüm fragmanı izle (Mucize Doktor 27. bölüm izle)

Mucize Doktor 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 27. bölüm izle... Perşembe günlerinin vazgeçilmez disisi Mucize Doktor, 27. bölümü ile ekranlara geldi. Yıllar sonra babasıyla karşılaşan Ali Vefa'nın dünyası başına yıkıldı. Ölüm döşeğinde olan babasıyla görüşmek istemeyen Ali Vefa, sağlıklı karar veremezken, tüm okları üzerine çekti. Adil, Ali'nin babasının hastanede yattığını gizli tutmak istese de Tanju, şüphelenmeye başladı. Ali'nin hastanın yanında kriz geçirdiği anları heyet ile paylaşan Tanju, genç asistan cerrahın gönderilmesi gerektiğini fikrini sunarken, Adil bu öneriyi sert bir dille reddetti. Mucize Doktor'un 27. bölümü büyük bir heyecanla takip edilirken, 'Mucize Doktor 28. bölüm fragman izle' araması başladı. Mucize Doktor 28. yeni bölüm fragmanı hakkındaki bilgiler ve Mucize Doktor ile ilgili detaylar haberimizde.
Mucize Doktor 27. yeni bölüm fragmanı izle (Mucize Doktor 26. bölüm izle)

Mucize Doktor 27. yeni bölüm fragmanı izle (Mucize Doktor 26. bölüm izle)

Mucize Doktor'da heyecan yükseliyor. 12 Mart Perşembe günü yayınlanan Mucize Doktor dizisi yine izleyiciyi ekranların başına kitledi. Mucize Doktor dizisinin 26. bölümünde Tanju, Ali Vefa'nın Nazlı ile yaşadığı ilişkinin performansını etkilediğini ve bir seçim yapması gerektiğini söyledi. Hastaneyi karıştıran asistan Damla'yı uyaran Ferman, ispiyonculuk yapmaması konusunda kendisini uyardı. Mucize Doktor dizisi sevenlerini 26. bölümü ile ekrana kilitlerken, 'Mucize Doktor 27. bölüm fragman izle' araması başladı. Mucize Doktor 27. yeni bölüm fragmanı hakkındaki bilgiler ve Mucize Doktor ile ilgili detaylar haberimizde.
Mucize Doktor 26. bölüm yeni fragman izle!

Mucize Doktor 26. bölüm yeni fragman izle!

Fox TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor 26. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Ali – Nazlı ilişkisini öğrenen Tanju, bir de üstüne Ali hakkında bir şikâyet daha yapılınca, artık ipleri eline alır. Tanju, Ali’nin kafasını karıştıranın Nazlı’yla olan ilişkisi olduğunu öne sürer ve eğer Ali bir hata daha yaparsa hastane bu ilişkiyi onaylamayacaktır. Ali ve Nazlı her zamankinden daha dikkatli olmak zorundadır. Ama Ali bütün uyarılara rağmen vakasını kişiselleştirir ve kendini ateşe atmak pahasına genç hastasına daha çok yardım edebileceği bir yöntem bulmaya çalışır.
Mucize Doktor 26. bölüm fragmanı izle... Damla hastaneyi karıştırdı

Mucize Doktor 26. bölüm fragmanı izle... Damla hastaneyi karıştırdı

5 Mart Perşembe akşamı yayınlanan Mucize Doktor dizisi büyük bir heyecanla takip edildi. Mucize Doktor dizisinin 25. bölümünde yeni gelen asistan Damla cerrahi bölümde merak konusu oldu. Hırs küpü Damla, Ali Vefa'yı Tanju ispiyonlayınca işler çığırından çıktı. Mucize Doktor'da 25. bölümün sona ermesinin ardından diziseverler, Mucize Doktor 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusuna yanıt arıyor. Mucize Doktor'un 26. bölüm fragmanı haberimizde.
Mucize Doktor 25. Bölüm 2. Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Mucize Doktor 25. Bölüm 2. Tanıtım Videosu Yayınlandı!

FOX’un sevilen dizisi “Mucize Doktor”un 25. bölüm 2. tanıtım videosu yayınlandı. “Mucize Doktor”, yeni bölümüyle 5 Mart Perşembe saat 20.00’de FOX'ta.
Mucize Doktor 25. yeni bölüm fragmanı izle

Mucize Doktor 25. yeni bölüm fragmanı izle

Mucize Doktor dizisi 24. bölümü ile sevenlerini ekranlara kitledi. Ali Vefa ve Nazlı'nın sevgili olduktan sonra birbirlerine aşk sözleri söylemeye başlaması ve sempatik halleri dikkatleri çekti. Öte yandan Ali Vefa, kendisine Nazlı hakkında sorular soran Ferman'a cevap vermekten kaçındı. Pür dikkat izlenen 24. bölümün ardından Mucize Doktor izleyicileri google üzerinden 'Mucize Doktor 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı?' 'Mucize Doktor 25. yeni bölüm fragmanı izle' araması yapıyor. Mucize Doktor 25. yeni bölüm fragmanı ile ilgili detaylar haberimizde.
Mucize Doktor 24. bölüm fragmanı izle!

Mucize Doktor 24. bölüm fragmanı izle!

Türkiye'nin sevilen dizisi Mucize Doktor, 23. bölümüyle diziseverleri ekrana kitledi, 24. bölüm fragmanı ise Google'da en çok aranan cümlelerden oldu. İlişkilerine ilk kez bir şans veren Ali ve Nazlı, bunu yürütmenin göründüğünden çok daha zor olacağını keşfederler. Diğer tarafta planını yürürlüğe sokan Kıvılcım, Beliz’i köşeye sıkıştırır. Bu sırada acil karaciğer nakline ihtiyacı olan bir çocuğa uygun tek karaciğerin hüküm giymiş bir mahkuma ait olduğu anlaşılır. Ve bütün risklerine rağmen tehlikeli mahkumu hastaneye getirirler. İşte Mucize Doktor 24.bölüm yeni fragmanı!
Mucize Doktor 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 23. bölüm izle

Mucize Doktor 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 23. bölüm izle

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi Mucize Doktor, 23. bölümü ile ekranlara geldi. Ali'den uzak kalmaya daha fazla dayanamayan Nazlı gözyaşlarına hakim olamayıp kendisine sımsıkı sarılarak bırakmaması için yalvardı. Peki Mucize Doktor 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor dizisini heyecanla takip edenler 'Mucize Doktor 24. bölüm fragman izle' araması başladı.
Mucize Doktor 24. bölüm fragmanı izle

Mucize Doktor 24. bölüm fragmanı izle

FOX TV'de yayınlanan ve büyük bir heyecanla takip edilen Mucize Doktor dizisi bu hafta 23. bölümüyle ekranlara geldi. Mucize Doktor Ali Vefa, Adil hocayla Nazlı hakkında konuştu ve hastalığı sebebiyle bu ilişkiyi yürütemeyeceğini söyledi. Öte yandan ilişkiyi nasıl yürüteceklerini bir türlü çözemeyen Nazlı ve Ali Vefa, kemoterapide tanışmış, birbirlerine deli gibi aşık iki liseli gencin bakımını üstlenir ve onların aşkında kendilerine dair bir şeyler buldular. Mucize Doktor dizisi sevenlerini 23. bölümü ile ekrana kilitlerken, 'Mucize Doktor 24. bölüm fragman izle' araması başladı. Mucize Doktor 24. yeni bölüm fragmanı hakkındaki bilgiler ve Mucize Doktor ile ilgili detaylar haberimizde.
Mucize Doktor 23. bölüm fragmanı izle! Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı...

Mucize Doktor 23. bölüm fragmanı izle! Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı...

Türkiye'nin sevilen ve FOX TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Mucize Doktor, 22. bölümüyle diziseverlerle buluştu ve 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Ali Vefa ve Nazlı arkadaş kalmaya karar verse de Ali, flört sanatının inceliklerini öğrenmek için Ferman'a danışıp taktik alır. Ferman, bu durumdan şüphelenirken, Ali Vefa, Nazlı'dan hoşlandığını itiraf etti. Mucize Doktor dizisi sevenlerini 22. bölümü ile ekrana kilitlerken, 'Mucize Doktor 23. bölüm fragman izle' araması başladı. Mucize Doktor 23. yeni bölüm fragmanı hakkındaki bilgiler ve Mucize Doktor ile ilgili detaylar haberimizde.
Mucize Doktor 23. bölüm fragmanı izle (Mucize Doktor 22. bölümde neler oldu?)

Mucize Doktor 23. bölüm fragmanı izle (Mucize Doktor 22. bölümde neler oldu?)

Mucize Doktor 22. bölümü ile ekranlara geldi. Ali Vefa ve Nazlı arkadaş kalmaya karar verse de Ali, flört sanatının inceliklerini öğrenmek için Ferman'a danışıp taktik alır. Ferman, bu durumdan şüphelenirken, Ali Vefa, Nazlı'dan hoşlandığını itiraf etti. Mucize Doktor dizisi sevenlerini 22. bölümü ile ekrana kilitlerken, 'Mucize Doktor 23. bölüm fragman izle' araması başladı. Mucize Doktor 23. yeni bölüm fragmanı hakkındaki bilgiler ve Mucize Doktor ile ilgili detaylar haberimizde.
Mucize Doktor 22. bölüm fragman izle!

Mucize Doktor 22. bölüm fragman izle!

Fox TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor'un 22. bölüm fragmanı yayınlandı. 21. bölümüyle izleyenleri ekranlara kiltleyen Mucize Doktor, reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Acilde işler kontrolden çıkarken, Ferman'ın durumu ağırlaşmaya devam etti. Ali Vefa ise karantina alanında kalabalık karşısında çaresiz kalınca güvenliği geçti ve Demir'in babasının astım krizine çözüm buldu. Beliz, Ferman'ın hastalığına çare bulması için Ali Vefa'dan söz isterken, Mucize Doktor'un 22. bölümü için geri sayıma geçildi. FOX TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor izleyicileri 21. bölümü ile ekrana kilitlerken, diziseverler, 'Mucize Doktor 22. bölüm fragman izle' araması yapıyor. Mucize Doktor 22. yeni bölüm fragmanı hakkındaki bilgiler ve Mucize Doktor ile ilgili detaylar haberimizde.
Mucize Doktor 22. bölüm fragmanı izle! Mucize Doktor'dan yeni fragman!

Mucize Doktor 22. bölüm fragmanı izle! Mucize Doktor'dan yeni fragman!

Mucize Doktor dizisinin 21. bölümü büyük bir heyecanla takip edildi. Acilde işler kontrolden çıkarken, Ferman'ın durumu ağırlaşmaya devam etti. Ali Vefa ise karantina alanında kalabalık karşısında çaresiz kalınca güvenliği geçti ve Demir'in babasının astım krizine çözüm buldu. Beliz, Ferman'ın hastalığına çare bulması için Ali Vefa'dan söz isterken, Mucize Doktor'un 22. bölümü için geri sayıma geçildi. FOX TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor izleyicileri 21. bölümü ile ekrana kilitlerken, diziseverler, 'Mucize Doktor 22. bölüm fragman izle' araması yapıyor. Mucize Doktor 22. yeni bölüm fragmanı hakkındaki bilgiler ve Mucize Doktor ile ilgili detaylar haberimizde.
Mucize doktor 21. bölüm özeti! Mucize doktor fragman...

Mucize doktor 21. bölüm özeti! Mucize doktor fragman...

FOX’un sevilen dizisi “Mucize Doktor”un 21. bölüm 2. tanıtım videosu yayınlandı. “Mucize Doktor”, yeni bölümüyle 6 Şubat Perşembe saat 20.00’de FOX'ta.
Mucize Doktor 21. bölüm fragmanı izle... Mucize Doktor 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor 21. bölüm fragmanı izle... Mucize Doktor 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX’un sevilen dizisi Mucize Doktor, 20. bölümü ile ekranlara geldi. Diziseverlerin heyecanla takip ettiği Mucize Doktor'un 20. bölümünde hislerini Nazlı'ya açan Ali Vefa, reddedilme korkusuyla acilde çalışmak istedi. Hastalardan birisinde oluşan virüs yüzünden hastane karantiya alınırken, virüs Ferman'a da bulaşıyor. Ferman da acildeki tüm sorumluluğu Ali Vefa ve Nazlı'ya verir. Mucize Doktor'u büyük bir keyifle takip edenler, arama motorları üzerinden 'Mucize Doktor 21. bölüm fragman izle' araması yapıyor.Mucize Doktor 21. yeni bölüm fragmanı hakkındaki bilgiler ve Mucize Doktor ile ilgili detaylar haberimizde.
Mucize Doktor 20. bölüm fragman izle! Mucize Doktor yeni fragmanı!

Mucize Doktor 20. bölüm fragman izle! Mucize Doktor yeni fragmanı!

Türkiye'nin sevilen ve izleyicileri ekranlara kilitleyen, FOX TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Mucize Doktor'un 20. bölüm yeni fragmanı yayınlandı! 19. bölümü ile izleyiciyi ekran başına diken Mucize Doktor'un 19. bölümünde Ali Vefa, Nazlı'ya duygusal bir teklifte bulundu. Ayrıca Betüş'ün ablasının sahte evrakla kendisini 18 yaşında göstermesi ameliyata engel oldu. Bu durum karşısında Tanju, küplere binerken, Ferman, Beliz'den hukuki olarak bir yol bulmasını istedi. Mucize Doktor 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diziyi heyecanla takip edenler, arama motorları üzerinden 'Mucize Doktor 20. bölüm fragman izle' araması yapıyor.Mucize Doktor 20. yeni bölüm fragmanı hakkındaki bilgiler ve detaylar haberimizde.