MENÜ

Kayseri Meysuspor Haberleri

Kayseri Meysuspor ile ilgili haberler

Kayseri Meysuspor haberleri sayfasında Kayseri Meysuspor ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Kayseri Meysuspor ile ilgili Fanatik'de Kayseri Meysuspor haber bulunmaktadır. Kayseri Meysuspor Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Halit Kurt’a 1035 gün ve 8 maç men!

Halit Kurt’a 1035 gün ve 8 maç men!

Futbolcularına soyunma odasında tokat atan antrenör Halit Kurt'a 1035 gün hak mahrumiyeti ve 8 maç men cezası verildi.
Tokat atan antrenör Halit Kurt Fanatik'e konuştu!

Tokat atan antrenör Halit Kurt Fanatik'e konuştu! "Pişman değilim"

Türkiye dünden bu yana bir teknik direktörün oyuncularına uyguladığı şiddet görüntülerini konuşuyor. Oyuncuları devre arasına 3-1 geride girdi diye küfür edip tokatlayan Halit Kurt konuyla alakalı ilk kez Fanatik'e konuştu. Attığı tokatın arkasında duran Kurt ayrıca "Dayak cennetten gelme, okullarda bile bir öğretmen gerektiğinde öğrencisine tokat atmalı" diyerek şaşırtan bir açıklamada bulundu. İşte Kurt'un yaptığı açıklamaların tamamı...
TFF'den flaş hamle! Futbolcularını döven Halit Kurt'a detaylı soruşturma!

TFF'den flaş hamle! Futbolcularını döven Halit Kurt'a detaylı soruşturma!

Kayseri'de yaşanan skandal olayla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) harekete geçti. TFF Hukuk Müşavirliği, sosyal medyada çıkan teknik direktörün futbolcularını tokatlama görüntüsünü delil olarak görüp, Halit Kurt hakkında soruşturma başlattı.
Büyük skandal! Halit Kurt futbolcularını dövdü

Büyük skandal! Halit Kurt futbolcularını dövdü

Amatör Lig'de skandal... Kayseri 1. Amatör Küme ekiplerinden Kayseri Meysuspor antrenörü Halit Kurt, soyunma odasında genç futbolculara şiddet uyguladı ve hakaretler savurdu. Bu skandal görüntüler sosyal medyada geniş yankı uyandırırken TFF'nin Kurt'a soruşturma açıp açmayacağı merak konusu oldu.