MENÜ

İlkay Aydemir Haberleri

İlkay Aydemir ile ilgili haberler

İlkay Aydemir haberleri sayfasında İlkay Aydemir ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. İlkay Aydemir ile ilgili Fanatik'de İlkay Aydemir haber bulunmaktadır. İlkay Aydemir Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

İlkay Aydemir, rekorlarına devam ediyor

İlkay Aydemir, rekorlarına devam ediyor

Milli atlet İlkay Aydemir, heptatlonda kendisine ait büyükler Türkiye salon rekorunu 48 puan daha geliştirerek "Her yarışta rekor kırma" geleneğini sürdürdü.
İlkay Aydemir'den rekor serisi

İlkay Aydemir'den rekor serisi

Milli atlet İlkay Aydemir, her yarışta rekor kırma geleneğini sürdürdü.
Mikdat Sevler ve Yaren Yıldırım’dan yeni rekor

Mikdat Sevler ve Yaren Yıldırım’dan yeni rekor

Salon Deneme Yarışmaları’nın dördüncü haftasında ilk gün milli atletler Mikdat Sevler ve Yaren Yıldırım’dan yeni rekor geldi. Heptatlonda ise İlkay Aydemir, ilk gün 3 bin puanı aşarak yeni bir rekorun sinyalini verdi.
İlkay’dan tarihi performans!

İlkay’dan tarihi performans!

Atletizmde yeni yılın ilk turnuvası; İstanbul Salon Deneme Yarışları'nın 2. gününde yine tarihi bir performans geldi. Çoklu branşlarda İlkay Aydemir, Türk atletizm tarihinde en iyi heptatlon puanına imza attı. 5530 puana ulaşan İlkay'ın derecesi, federasyonun başlattığı hesap hatası incelemesi tamamlandığında yeni rekor olabilir. İncelemeler sonunda Alper Kasapoğlu'nun 5612'lik skorundaki hesap hatası tespit edilirse, İlkay Aydemir, aynı zamanda 1991'den bu yana kırılamayan çoklu branş Türkiye rekorunu kıran ilk atlet olacak. Sırıkla atlamadan çoklu branşa geçen İlkay ayrıca dünya sıralamasında da zirveye oturdu.