MENÜ

Halk kahramanı Haberleri

Halk kahramanı ile ilgili haberler

Halk kahramanı haberleri sayfasında Halk kahramanı ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Halk kahramanı ile ilgili Fanatik'de Halk kahramanı haber bulunmaktadır. Halk kahramanı Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

İşte Maradona'nın ölmeden önce son sözleri: İyi hissetmiyorum

İşte Maradona'nın ölmeden önce son sözleri: İyi hissetmiyorum

Arjantin Milli Takımı ve Napoli ile dünya futbol tarihine adını altın harflerle yazdıran Maradona, ardında unutulmayacak bir kariyer bıraktı. Boca Juniors, Barcelona, Napoli ile 9 kupa kazanan Maradona, 1 de Dünya Kupası kaldırdı. Dünyanın en iyilerinden biri olarak kariyerine noktayı koyayan 60 yaşındaki efsane, zaman zaman özel hayatında sorunlar yaşadı. Latin Amerika'nın bağımsızlığı ve emperyalizme karşı savaşan Maradona, bir halk kahramanı olarak hayata gözlerini yumdu.
Önce para sonra Salih

Önce para sonra Salih

Galatasaray maçında hakeme gösterdiği kırmızı kart sonrası adeta halk kahramanı ilan edilen genç futbolcunun bonservis meselesi olay oldu. Cim Bom, “Burak için ödeyeceğimize sayalım” derken, Bordo-Mavililer, “Önce parayı alalım, sonra Salih’i konuşuruz” fikrinde.

"Ben bir halk kahramanıyım"

Tecrübeli teknik direktör Yılmaz Vural, "Ben bir halk kahramanıyım. İngiltere'de çalışmak için tüm şartları zorluyorum" dedi.
Halk kahramanı Drogba!

Halk kahramanı Drogba!

Halk kahramanı Drogba!