Bold Pilot Haberleri

Bold Pilot ile ilgili haberler

Bold Pilot reytingde de zirveyi salladı

Bold Pilot reytingde de zirveyi salladı

1996 yılında Gazi Koşusu'nda kırdığı 2400 metre çim pistteki 2 dakika 26 saniye 22 saliselik rekoru 24 yıldır hala geçilemeyen Türkiye'nin efsane atı Bold Pilot adına çekilen, Bizim İçin Şampiyon filmi dün akşam TV’de ilk kez gösterildiği saatlerde sosyal medyayı sallamasının ardından reytingde de muhteşem bir başarı elde etti.
Şampiyon Bold Pilot  sosyal medyayı salladı

Şampiyon Bold Pilot sosyal medyayı salladı

1996 Gazi Koşusu’nu 2.26.22’lik derecesiyle kazanan ve çim pistteki bu rekoru 24 yıldır halen kırılamayan efsane Türk atı Bold Pilot ile jokeyi Halis Karataş ve merhume eşi Begüm Atman Karataş’ın hayat hikayesini anlatan Bizim İçin “Şampiyon” filminin Türkiye televizyonlarındaki ilk gösterimi hem Türkiye’de hem de Dünya’da yankılandı.
Farah Zeynep Abdullah ve Ekin Koç bugün Veliefendi’de

Farah Zeynep Abdullah ve Ekin Koç bugün Veliefendi’de

Gazi Koşusu başta olmak üzere, kariyeri boyunca katıldığı birçok önemli koşudan zaferle ayrılan ve 2400 metre çim pistteki 2 dakika 26 saniye 22 saliselik rekoru 23 yıldır kırılamayan efsane safkan Bold Pilot’un adına düzenlenecek koşu, bugün saat 15.30’da İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirilecek.
Şampiyon Bold Pilot filmi ne kadar izlendi?

Şampiyon Bold Pilot filmi ne kadar izlendi?

Efsane şampiyon atı Bold Pilot, Ünlü Jokey Halis Karataş ve hayatını kaybeden eşi Begüm Atman'ın hikayesini anlatan Şampiyon "Bold Pilot" filmi kaç izlendi sorusu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki Şampiyon Bold Pilot filmi kaç izlendi?
Bold Pilot hipodromun, oğlu Ganesh gönüllerin şampiyonu

Bold Pilot hipodromun, oğlu Ganesh gönüllerin şampiyonu

Efsane yarış atı "Bold Pilot"ın beyaz perdeye yansıyan hikayesinde kendisini canlandıran "Ganesh" adlı at da ilginç öyküsüyle şaşırtıyor. Atman ailesinin harasında doğup büyüyen, sakatlığı nedeniyle yarışları bırakan Ganesh, Genelkurmay Başkanlığı’na hediye edildikten bir süre sonra ihale ile satışa çıkarıldı. İhalede satıldıktan sonra iki kez sahibi değişen Ganesh, "Bizim İçin Şampiyon" filminin çekim hazırlıkları sırasında yaşamını sürdürdüğü binicilik akademisinde keşfedildi.
Halis Karataş: Bold Pilot'un hikâyesini duysunlar istedim

Halis Karataş: Bold Pilot'un hikâyesini duysunlar istedim

Ünlü jokey Halis Karataş, kendi gerçek hikayesinin anlatıldığı Şampiyon’da Ekin Koç’un rakibini canlandırdı. Film ile ilgili de görüşlerini belirten Karataş "Bold Pilot bir dönem çok popülerdi ama 30 yaş altı nesil onu tanımıyor ki. Onun hikâyesini duysunlar istedim" dedi.
Ünlüler galaya akın etti

Ünlüler galaya akın etti

Efsane yarış atı Bold Pilot ve jokey Halis Karataş'ın gerçek hayat hikayesini anlatan Şampiyon filminin galasına ünlüler akın etti. Zorlu PSM'de gerçekleştirilen galaya filmin oyuncularının yanı sıra; Aras Bulut İynemli, Barış Birkan Sokullu, Cem Davran, Nesrin Cavadzade, Onur Saylak, Şevval Sam gibi isimler katıldı.
Şampiyon Bold Pilot’a layık gala

Şampiyon Bold Pilot’a layık gala

Bizim İçin Şampiyon filminin galası dün akşam İstanbul Beşiktaş'taki Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleştirildi.
Bold Pilot’un filminde  gözyaşları sel oldu

Bold Pilot’un filminde gözyaşları sel oldu

Uzun süredir beklenen film Bizim İçin "ŞAMPİYON" 7 Aralık Cuma günü vizyona giriyor.
Şampiyon at Bold Pilot öldü

Şampiyon at Bold Pilot öldü

Veliefendi'nin gelmiş geçmiş en iyi yarış atlarından Bold Pilot öldü. 1996 yılı Gazi Koşusu'nu rekor derece ile kazanan Bold Pilot, 22 yaşında hayatını kaybetti.