Ali Vefa Haberleri

Ali Vefa ile ilgili haberler

Mucize Doktor 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 28. son bölüm izle

Mucize Doktor 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 28. son bölüm izle

Sevilen dizi Mucize Doktor 28. bölümü ile ekranlara geldi. Ali Vefa, babasının ortaya çıkmasıyla büyük bir şok yaşamıştı. Babasının hastalığı nedeniyle tedavi arayışlarına giren Ali, Adil'le karşı karşıya gelir. Ali'nin babasının hastanede yatmasından rahatsız olan Tanju ise Adil'i sıkıştırır. Peki, Mucize Doktor 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 28. son bölüm izleme linki ve yeni bölüm ile ilgili detaylar haberimizde.
Mucize Doktor 28. yeni bölüm fragmanı izle (Mucize Doktor 27. bölüm izle)

Mucize Doktor 28. yeni bölüm fragmanı izle (Mucize Doktor 27. bölüm izle)

Mucize Doktor 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 27. bölüm izle... Perşembe günlerinin vazgeçilmez disisi Mucize Doktor, 27. bölümü ile ekranlara geldi. Yıllar sonra babasıyla karşılaşan Ali Vefa'nın dünyası başına yıkıldı. Ölüm döşeğinde olan babasıyla görüşmek istemeyen Ali Vefa, sağlıklı karar veremezken, tüm okları üzerine çekti. Adil, Ali'nin babasının hastanede yattığını gizli tutmak istese de Tanju, şüphelenmeye başladı. Ali'nin hastanın yanında kriz geçirdiği anları heyet ile paylaşan Tanju, genç asistan cerrahın gönderilmesi gerektiğini fikrini sunarken, Adil bu öneriyi sert bir dille reddetti. Mucize Doktor'un 27. bölümü büyük bir heyecanla takip edilirken, 'Mucize Doktor 28. bölüm fragman izle' araması başladı. Mucize Doktor 28. yeni bölüm fragmanı hakkındaki bilgiler ve Mucize Doktor ile ilgili detaylar haberimizde.
Mucize Doktor 26. bölüm fragmanı izle... Damla hastaneyi karıştırdı

Mucize Doktor 26. bölüm fragmanı izle... Damla hastaneyi karıştırdı

5 Mart Perşembe akşamı yayınlanan Mucize Doktor dizisi büyük bir heyecanla takip edildi. Mucize Doktor dizisinin 25. bölümünde yeni gelen asistan Damla cerrahi bölümde merak konusu oldu. Hırs küpü Damla, Ali Vefa'yı Tanju ispiyonlayınca işler çığırından çıktı. Mucize Doktor'da 25. bölümün sona ermesinin ardından diziseverler, Mucize Doktor 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusuna yanıt arıyor. Mucize Doktor'un 26. bölüm fragmanı haberimizde.
Mucize Doktor 25. yeni bölüm fragmanı izle

Mucize Doktor 25. yeni bölüm fragmanı izle

Mucize Doktor dizisi 24. bölümü ile sevenlerini ekranlara kitledi. Ali Vefa ve Nazlı'nın sevgili olduktan sonra birbirlerine aşk sözleri söylemeye başlaması ve sempatik halleri dikkatleri çekti. Öte yandan Ali Vefa, kendisine Nazlı hakkında sorular soran Ferman'a cevap vermekten kaçındı. Pür dikkat izlenen 24. bölümün ardından Mucize Doktor izleyicileri google üzerinden 'Mucize Doktor 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı?' 'Mucize Doktor 25. yeni bölüm fragmanı izle' araması yapıyor. Mucize Doktor 25. yeni bölüm fragmanı ile ilgili detaylar haberimizde.
Mucize Doktor 23. bölüm fragmanı izle (Mucize Doktor 22. bölümde neler oldu?)

Mucize Doktor 23. bölüm fragmanı izle (Mucize Doktor 22. bölümde neler oldu?)

Mucize Doktor 22. bölümü ile ekranlara geldi. Ali Vefa ve Nazlı arkadaş kalmaya karar verse de Ali, flört sanatının inceliklerini öğrenmek için Ferman'a danışıp taktik alır. Ferman, bu durumdan şüphelenirken, Ali Vefa, Nazlı'dan hoşlandığını itiraf etti. Mucize Doktor dizisi sevenlerini 22. bölümü ile ekrana kilitlerken, 'Mucize Doktor 23. bölüm fragman izle' araması başladı. Mucize Doktor 23. yeni bölüm fragmanı hakkındaki bilgiler ve Mucize Doktor ile ilgili detaylar haberimizde.