MENÜ

Göztepe'de Volkan Demirel iddiası!

Son dakika spor haberi...Süper Lig'de son olarak Fatih Karagümrük'ü çalıştıran teknik direktör Volkan Demirel ile ilgili flaş gelişmeler yaşanıyor... Henüz bir takımla anlaşmaya varamayan Demirel'in yarım kalan hikayeyi tamamlayacağı belirtildi.

Göztepe'de Volkan Demirel iddiası!

Süper Lig'de son olarak Fatih Karagümrük'ü çalıştıran teknik direktör Volkan Demirel ile ilgili flaş gelişmeler yaşanıyor...Henüz bir takımla anlaşmaya varamayan Demirel'in yarım kalan hikayeyi tamamlayacağı belirtildi.

Haberin Devamı

KARAGÜMRÜK İLE BAŞLADI

Volkan Demirel, teknik direktör olarak ilk görevini Fatih Karagümrük'te gerçekleştirdi. İstanbul ekibiyle 24 maça çıkan Demirel, 1.71'lik puan ortalaması tutturdu. Volkan Demirel ve ekibi ligi ise 8. sırada bitirerek büyük bir başarı elde etti. Genç teknik adam, sezon sonu yönetimle anlaşarak görevinden ayrıldı.

GÖZTEPE'DE VOLKAN DEMİREL SESLERİ

Üst üste alınan başarısız sonuçların ardından teknik direktör Turgay Altay'ın görevine son veren Göztepe, boşta olan Volkan Demirel ile dirsek temasına geçti. Sezon başında da İzmir ekibiyle temasa geçen Volkan, anlaşma gerçekleştiremediği için imzayı atamamıştı.

VOLKAN DEMİREL HOCALIĞA DÖNÜYOR

Son olarak Fatih Karagümrük ile başarılı bir performans ortaya koyan Volkan Demirel, TFF 1. Lig'de görev alan Göztepe'nin başına geçmek için gün sayıyor. Ligde 5 maçta 5 puan toplayabilen İzmir ekibi, yeni sahibi ve yönetimiyle Süper Lig'i hedefliyor. Bu doğrultuda transferler gerçekleştiren Göztepe, teknik adam için Volkan Demirel'i biçilmiş kaftan olarak görüyor. (Akşam)

YORUM YAZ