Gökhan Töre’den Sergen Yalçın yorumu: Kimsenin hakkını yemez

Sergen Yalçın’la yarım dönem Yeni Malatyaspor’da görev yapan Gökhan Töre, genç hocayı Fanatik’e anlattı ve “Sergen hoca, atak futbol oynatıyordu. Taraftarın gözüne hoş gelen bir oyun formatı var. Eğer idmanlarda iyi çalışırsanız Sergen hocadan formayı alırsınız. Kimseye ismine göre forma vermez. Beşiktaş’ta başarılı olacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

29 Ocak 2020, Çarşamba 06:36 Son Güncelleme:
- A +
Gökhan Töre’den Sergen Yalçın yorumu: Kimsenin hakkını yemez

Beşiktaş’ta 2013-16 ve 2017-19 sezonları arasında forma giyen Gökhan Töre, Kara Kartal’daki sözleşmesinin sona ermesinin ardından yeni sezon öncesinde Yeni Malatyaspor’a transfer olmuştu. Bu ekipte yarım sezon teknik direktör Sergen Yalçın’la birlikte çalışan 28 yaşındaki kanat oyuncusu, Beşiktaş’la anlaşan genç teknik adamı FANATİK için yorumladı. Töre, Yalçın’a övgüler yağdırdı...

‘Çok cana yakın hoca’

Gökhan Töre, “Sergen Yalçın hoca, Malatyaspor’dayken atak futbol oynatıyordu. Taraftarın gözüne hoş gelen, hep 3 puanı düşünen bir oyun formatı var. Eğer idmanlarda iyi çalışırsanız Sergen hocadan formayı alırsınız. Kimseye ismine veye kariyerine göre forma vermez. Kimsenin hakkını yemez. Tüm oyuncularla yakından ilgilenir. Çok cana yakın bir teknik adam. Oyuncuların dilinden çok iyi anlar. Beşiktaş’ta başarılı olur” dedi. 

Gökmen Özcan | FANATİK ÖZEL

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...