MENÜ

Genç sporcuların 'Evde kal Elazığ' klibine Merih Demiral'dan destek

Corona virüs nedeniyle evlerinden çıkmayan Elazığ Belediyespor'un genç sporcuları, çektikleri video ile 'Evde kal Elazığ' çağrısı yaptı. Milli futbolcu Merih Demiral da klibin altına milli takım formasını hediye edeceğini yazdı.

27 Mart 2020, Cuma 18:00 Son Güncelleme:
- A +
Genç sporcuların 'Evde kal Elazığ' klibine Merih Demiral'dan destek

Çin'de ortaya çıkan dünyaya yayılan koronavirüs nedeniyle Türkiye genelinde alınan tedbirler arttırılarak devam ederken, sosyal medyadan da vatandaşların evde kalmaları yönünde mesajlar veriliyor. Elazığ Belediyespor'un genç yetenekleri de çektikleri video ile 'Evde kal Elazığ' çağrısı yaptı.

Belediyenin resmi sosyal medya hesabından, "Elazığ Belediyespor’umuzun genç yetenekleri hem 'Evde kal Elazığ' çağrısında bulunuyor hem de Merih ağabeyleri gibi milli gururumuz olma yolunda ilerliyor" ifadeleriyle paylaşılan video binlerce kez izlendi.

Juventus'ta top koşturan milli oyuncu Merih Demiral da paylaşıma, "Hayalleri için antrenmanlarını evlerinde sürdüren Elazığlı kardeşlerimi tebrik ediyorum ve hepsine imzalı milli takım formamı hediye ediyorum" şeklinde yorum yaptı.

ELAZIĞ (İHA)

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...