MENÜ

'Geçmiş olsun Adnan Başkan'

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in büyük maçlardaki 'geçmiş olsun' uğuru dün de sürdü... Yeni derbi zaferiyle mest olan Fırtına'nın patronu, “Artık ipler bizim elimizde” dedi

08 Kasım 2010, Pazartesi 04:30 Son Güncelleme:
- A +
'Geçmiş olsun Adnan Başkan'

Yakın geçmişte FANATİK’e verdiği bir röportajda, büyük maç galibiyetine duyduğu hasreti anlatmaya çalışan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, “Ben de gelen rakip başkanları geçmiş olsun diyerek uğurlamak istiyorum” sözleriyle oyuncularına mesaj yollamıştı. Ve futbolcuları da o günden sonra başkanlarını hiç mahcup etmedi. Düne kadar Avni Aker’de oynadığı Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarını kazanıp zirve yolunda büyük yol kateden Trabzonspor, bu kez ağırladığı Galatasaray ’ı da eli boş yollayarak lige ağırlığını koydu.

‘Tebrik ediyorum’Bu tablo şüphesiz en çok Başkan Sadri Şener’i sevindirdi. Galatasaray Başkanı Adnan Polat’ı da İstanbul’a, “Geçmiş olsun” diyerek uğurlayan Bordo-Mavililer’in başkanı, “Artık ipler bizim elimizde. Stres derecesi yüksek, zor bir maçtı ama takımımız altından kalktı. Emeği olan ve Trabzon’a böyle bir gece yaşatan herkesi kutlarım” yorumlarını yaptı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...