MENÜ
Önceki Fotolar

Galatasaraylı Fernando Reges'ten olay itiraf: "İyi ki polis vardı!"

Galatasaray'la olan sözleşmesi 1 yıl sonra sona erecek olan Fernando Reges, ülkesi Brezilya'da yayın yapan bir radyo kanalına çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yıldız futbolcu, geleceği hakkında konuşurken Türkiye'de yaşadığı çok ilginç bir olayı da anlattı (Yunus DİLBER / Fanatik Dış Haberler).

15 Mayıs 2019, Çarşamba 12:55 Son Güncelleme:
- A +
Galatasaraylı Fernando Reges'ten olay itiraf: 'İyi ki polis vardı!'

Gerçekten Brezilya'yı özlüyor musun? Geri dönmeyi düşünüyor musun?

Brezilya'yı, ailemi ve ülkeme dair her şeyi özlüyorum. Ancak 1 yıl kontratım daha var ve ne olacağını bilmiyorum. Geri dönüş ihtimalini göz ardı etmiyorum çünkü futbolda ne olacağını bilemezsiniz. Dediğim gibi 1 yıl daha sözleşmeme var ve buna uygun davranacağım.

Galatasaraylı Fernando Reges'ten olay itiraf: 'İyi ki polis vardı!'

Adın, Cruzeiro ile birlikte anılıyor. Bu takıma transfer olma ihtimalin var mı?

Evet, bu haberleri sosyal medyada gördüm. Ancak bu konuda benimle görüşen hiç kimse olmadı. Daha önce Brezilya'ya döneceğime dair hiçbir şey söylemedim. Eğer bir gün geri dönersem hangi kulüplerin benimle ilgileneceğini bilmiyorum. Dedikoduları görüyorum ama bana ulaşan bir şey yok.

Galatasaraylı Fernando Reges'ten olay itiraf: 'İyi ki polis vardı!'

Daha önce İngiltere'de ve Avrupa'nın başka büyük liglerinde oynadın. Gelecek sezon Galatasaray'da kalacak mısın?

1 yıl daha kontratım var. Yapamayacağım bir şeyi kafama koyamam. Türkiye'deki işimi yapmak ve kontratım bitince de kendime başka bir çözüm bulmak istiyorum. Sözleşmem devam ediyor ve işime odaklanıp elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Sıradaki haber yükleniyor...