Galatasaray'ın yeni transferinden Fatih Terim'e: O bir efsane!

2019-2020 yaz transfer sezonu resmen bitti. Galatasaray, transferin son gününde Falco, Lemina, Andone ve Taylan Antalyalı'yı kadrosuna kattı. Sarı-kırmızılıların yeni transferi Andone, GS TV'ye özel açıklamalar yaptı.

03 Eylül 2019, Salı 15:42 Son Güncelleme:
- A +

Galatasaray, transferin son gününde Falco, Lemina, Andone ve Taylan Antalyalı'yı kadrosuna kattı. Sarı-kırmızılıların yeni transferi Andone, GS TV'ye özel açıklamalar yaptı.

Galatasaray'a gelmeden önce İstanbul ve Galatasaray hakkında çok şey duyduğunu ifade eden Andone, "Burayı hem çok merak ediyorum hem de burada olduğum için çok mutluyum. Çok heyecanlıyım bir an önce antrenmanlara başlayıp yeni takım arkadaşlarımla tanışmak için can atıyorum. Buranın benim kariyerim için çok önemli bir adım olduğunu düşünüyorum. Burada olduğum için çok mutlu ve heyecanlıyım." dedi.

Transfer süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulunan tecrübeli futbolcu, "Aslında ilginç bir süreçti. Galatasaray’ın beni daha önceden istediğini biliyordum. 3-4 yıl önce Galatasaray’ın ilgisi vardı, bunu biliyorum. Süreç çok hızlı gelişti. 2 gün içerisinde her şey bitti. Burada olmaktan dolayı çok gururluyum. Ulusal basından da burada oynamam gerektiğine dair baskı da vardı bunu da söyleyebilirim. Kariyerimin yeni sayfasında benim için çok önemli bir adım olduğunu düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in efsane biri olduğunu söyleyen Florin Andone, "Fatih Terim'le çalışacak olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Buraya gelmeden önce Deportivo’dan takım arkadaşım Emre Çolak’la konuştum. O bana kulüp stat ve taraftarlar hakkında her konuda güzel şeyler söyledi ve benim kararımda önemli bir faktör oldu. Yine söylüyorum burada olmak benim için çok özel. Böyle büyük bir camianın parçası olmak daha önce yaşamadığım bir şeydi. Bunun için çok heyecanlıyım. Bir an önce oynamak için can atıyorum. Benden ne istenirse onu yapacağım. Bir an önce başlamak istiyorum." dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...