MENÜ

Galatasaray'dan son dakika Mostafa Mohammed açıklaması!

Galatasaray Futbol Takımı, Süper Lig’in 41. haftasında Denizlispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı. Beşiktaş maçında sakatlanan ve sedyeyle oyun dışına alınan Mostafa Mohammed'in tedavisine başlandığı açıklandı.

09 Mayıs 2021, Pazar 20:09 Son Güncelleme:
- A +
Galatasaray'dan son dakika Mostafa Mohammed açıklaması!

Galatasaray Futbol Takımı, Süper Lig ’in 41. haftasında Denizlispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı. Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenmanda dün akşam oynanan lig maçında tam süre alan oyuncular günü yenilenme çalışması yaparak tamamladı. 

Diğer oyuncular ise ısınma hareketleri ile antrenmana başladı. Daha sonra pas çalışması yapıldı.  Antrenmanın ana bölümünde dar alanda dayanıklılığa yönelik çift kale oyun oynandı.  Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı. 

Etebo geri döndü!

Karantina süresi tamamlanan ve 10. gün testinde negatif sonuca ulaşılan Peter Etebo, antrenmanda takımla birlikte çalıştı. 

Mohammed'in tedavisine başlandı

Yapılan tetkikleri sonucu sol ayak bileğinde darbeye bağlı yumuşak doku ve kemik ödemi tespit edilen Mostafa Mohamed’in tedavisine başlandı. 

Galatasaray Futbol Takımı, Denizlispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını yarın saat 14.30’da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla tamamladıktan sonra saat 17.30’da Türk Hava Yolları’na ait özel bir uçuşla Denizli’ye hareket ederek mücadele öncesi bu kentte kampa girecek.  Yolculuk öncesi maç kadrosu da açıklanacak.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...