MENÜ

Galatasaray'da son dakika Marcao ve Mostafa Mohamed gelişmesi

Cim Bom’da yeni yönetimin, kulübün başına geldikten sonra önemli bir miktar ile göreve başlaması bekleniyor. Mohamed’in yanında satılması beklenen Marcao’dan, toplamda 25 milyon Euro’luk bir bonservis geliri hedefleniyor.

23 Mayıs 2022, Pazartesi 07:44 Son Güncelleme:
- A +
Galatasaray'da son dakika Marcao ve Mostafa Mohamed gelişmesi

Sarı- Kırmızılılar’da 2018- 2019 ara transfer döneminde Portekiz Ligi ekiplerinden Chaves’ten 4 milyon Euro karşılığında transfer edilen Marcao ile Mısır temsilcisi Zamalek’ten 4 milyon Dolar bedelli bonservisi alınan Mostafa Mohamed’in, gelecek sezon kulüpte kalması zor gözüküyor... Kulüp arayışlarını sürdüren iki futbolcu için de ciddi teklifler var. İtalyan basınından Calciomercato’ya göre Serie A temsilcisi Torino, Marcao için devrede. Brezilyalı için 15 milyon Euro bandında bir öneri yapmaya hazırlandıkları belirtildi. Fransa’dan talipleri bulunan Mohamed için de 8 milyon Euro civarında bir bedelle satışının gerçekleşmesi hedefleniyor.

Transferde kullanılacak

Hâl böyle olunca iki oyuncu için eklenecek bonuslarla birlikte 25 milyon Euro bandında bir gelir elde edilmesi bekleniyor. Eğer yeni yönetimler, bu iki oyuncunun satışını gerçekleştirmeyi başarırsa görevlerine de sıcak para ile başlamış olacak. Planlar beklenildiği gibi giderse de bu rakamın transferde kullanılması ve yeni sezonun planlamasının yapılması konusunda harcanması amaçlanıyor.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...