Galatasaray'da Okan Buruk sesleri!

Denizli'nin, Sivasspor ile yollarını ayıran Okan Buruk'a yardımcılık teklif edeceği öğrenildi. Tecrübeli hocanın görevi bırakması sonrasında yerinde öğrencisini görmeyi arzu ettiği belirtildi.

08 Şubat 2016, Pazartesi 07:42
- A +
Galatasaray'da Okan Buruk sesleri!
Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Galatasaray’da Mustafa Denizli’nin yardımcılığı için Okan Buruk ismi telaffuz edilmeye başlandı.

Buruk’un Sivasspor’la yollarını ayırmasından sonra genç teknik adamın ismi Denizli’nin yardımcılığı için en güçlü aday haline geldi. Denizli’nin, çok sevdiği Okan Buruk’u yardımcısı olarak görmek istediği öğrenildi. Tecrübeli teknik adamın, 1.5 sene sonra Galatasaray’daki görevinin sona ermesinin ardından koltuğunu Buruk’a bırakma arzusunda olduğu ifade edildi.

Mustafa hocadan transfer resti

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli’nin, birkaç gün içerisinde Okan Buruk’la bir araya gelerek teklifini sunacağı öğrenildi. Gaziantep ve Sivas’ta 1. adam olarak görev yapan Buruk’un ikinci adamlığı kabul edip etmeyeceği belirsizliğini koruyor. Ancak Denizli’nin en sevdiği isimlerin başında gelen Okan Buruk’un hocasının isteğini geri çevirmeyeceği belirtiliyor.

Bilindiği gibi Okan Buruk, önceki gün Sivasspor’un Osmanlı karşısında 4-0 mağlup olmasının ardından istifasını sunmuş, bu da kabul edilmişti.
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...