MENÜ

Galatasaray'da futbolcular mutsuz, teknik heyet huzursuz

Galatasaray’da, Florya’da son derece gergin bir atmosfer bulunuyor. Sarı-kırmızılılarda futbolcular motivasyon kaybı yaşarken, hedefsizlik de sarı-kırmızılıları mutsuz ediyor. Gidecek-kalacak tartışmaları da teknik heyeti olumsuz etkiledi.

07 Mayıs 2022, Cumartesi 09:57 Son Güncelleme:
- A +
Galatasaray'da futbolcular mutsuz, teknik heyet huzursuz

Galatasaray ’da zorlu Başakşehir maçı öncesi oyuncular mutsuz, teknik kadro ise huzursuz. Sarı-kırmızılılarda oyuncuların karşılaşmaya konsantre olamaması ve teknik kadro ile bağının kopması, Başakşehir maçı öncesi yarattı. Yönetimi Florya’daki bu negatif tablo endişelendirirken, takımın hedefsiz olmasının da sıkıntılar yaratabileceği belirtildi. Teknik kadro da gelecek endişesine girerken, “gidecek-kalacak” tartışmalarının sıkıntı oluşturduğu ifade edildi. Florya’da son derece gergin bir atmosfer olduğu ve bu durumun da endişe yarattığı öğrenildi. 3 futbolcu eksik Başakşehir ile bugün karşılaşacak olan Cim-Bom’da sakatlardan da olumlu haber gelmedi.

3 eksik var!

Cim-Bom’da Marcao, Omar ve Pena saha çalışmalarını sürdürürken, bugünkü maçın kadrosunda yer almayacak. Teknik Direktör Torrent’in, Marcao’nun yokluğunda bu haftaki tercihi Alpaslan olacak. Sivas maçında şans bulan Semih’in de sakatlığının bulunduğu, bu yüzden alternatif olarak kulübede genç Işık Kaan Arslan’ın olacağı belirtildi. Forvet konusunda ise Gomis ile Muhammed arasında kararsız kalan Torrent’in tercihini yine tecrübeli forvetten yana kullanıp, Muhammed’e ikinci yarı şans verebileceği bildirildi. (Milliyet)

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...