"Galatasaray'da çok büyük bir eksik var!"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Beşiktaş mağlubiyetinin ardından yaptığı "Bazılarına son şanslarını da verdik. Bizle beraber olmayacaklar mı? Ocak'a kadar olacaklar ama bundan sonra herkes oynayacak." açıklaması günlerce gündemden düşmedi. Misli TV'de yayınlanan 'ŞenLig' programında konuşan yazarımız Ali Ece, Fatih Terim'in açıklamalarını değerlendirdi.

30 Ekim 2019, Çarşamba 12:47 Son Güncelleme:
- A +

Galatasaray Süper Lig'in 9. haftasında ezeli rakibi Beşiktaş'a 1-0 mağlup oldu. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Beşiktaş mağlubiyetinin ardından yaptığı "Bazılarına son şanslarını da verdik. Bizle beraber olmayacaklar mı? Ocak'a kadar olacaklar ama bundan sonra herkes oynayacak." açıklaması günlerce gündemden düşmedi. 

Misli TV'de yayınlanan 'ŞenLig' programında konuşan yazarımız Ali Ece, Fatih Terim'in açıklamalarını değerlendirdi.

Fuat Aktağ'ın "Fatih Terim'in açıklamalarında Falcao eleştirisi var mıydı?" sorusu üzerine Ali Ece, "Fatih Terim Falcao'nun varlığına değil de olmamasına göndermede bulunuyor. Durumu o kadar karmaşık hale getirmemek gerek. Falcao yoktu ama Andone de gayet iyi oyuncu." dedi.

Beşiktaş'ta çok eksik olduğunu ifade eden Ali Ece, "Galatasaray'da tek bir eksik var o da çok büyük eksik. Takım ruhu, beraber hareket etme.. Bunların hiçbiri yok Galatasaray'da." dedi

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...