Galatasaray'da Belhanda krizi son buluyor! 'Transfer döneminin sonunda...'

Galatasaray transfer haberleri... Galatasaray'da Belhanda krizi sürüyor. Sarı Kırmızılı yöntem yüksek maliyetinden dolayı Faslı oyuncuyu elden çıkarmak isterken Belhanda, kendisine yapılan tekliflere olumsuz yanıt vermeyi sürdürüyor. Gazetemiz Galatasaray muhabiri Metin Karabaş, yönetimin Belhanda ile ilgili planlarını ve olası transferini Fanatik TV'den Seçil Menteş'e aktardı.

16 Eylül 2020, Çarşamba 13:32 Son Güncelleme:
- A +

Galatasaray'da yüksek maliyetli oyuncular listesinin başında gelen Younes Belhanda'da kriz sürüyor. Ne maaşında indirimi kabul eden ne de kendisi için yapılan tekliflere sıcak bakan Belhanda, elden çıkarılması durumunda yeni transferlerin de önünü açacak.

Galatasaray muhabirimiz Metin Karabaş, sarı kırmızılı ekipte Belhanda'yle ilgili yaşanan son gelişmeleri Fanatik TV'ye aktardı.

Oyuncuya teklifte bulunan kulüplerin sayısının arttığını belirten Metin Karabaş, ''Belhanda’ya teklifler menajerler vasıtasıyla geliyor. Oyuncunun menajeri de bu kulüplerle görüşüyor. Son dönemlerde oyuncuyu transfer etmek isteyen kulüplerin sayısının arttığını ve Belhanda’nın kulüplerle masaya oturduğunu biliyoruz. Resmi teklif Galatasaray Spor Kulübü’nün önüne geldiği takdirde Belhanda’yla yollar ayrılacak.'' dedi.

Transferin son günlerinde Faslı oyuncunun olası transferinin gerçekleşeceğini belirten Metin Karabaş, 'Belhanda’nın yıllık kazancından bir indirim talebinde bulunulmuştu fakat futbolcudan bu talebe olumsuz bir yanıt geldi. Galatasaray, Belhanda’dan bir miktar bonservis bedeli kazanmak istiyor. Öte yandan da oyuncunun ciddi olan maddi yükümlülüğünden kurtulmak istiyor. Ben transfer döneminin bitimine doğru Belhanda’yla yolların ayrılması ihtimalini çok yüksek buluyorum. Çünkü hem Florya hem yönetim bu sezonu Belhanda’sız kurguluyor.'' ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...