MENÜ

Galatasaray'da 6 ayrılık!

Son dakika Galatasaray haberi... Spor Toto Süper Lig'de kötü bir sezon geçiren ve başkanlık seçimine gidecek olan Galatasaray'da flaş gelişmeler yaşanıyor... Sarı kırmızılılarda futbolcular teker teker tatile çıkarken, o isim mesaisine devam ediyor. Aslan'da seçim öncesi yeni teknik direktör arayışları devam ederken, 6 oyuncu ile de yolların ayrılma kararı alındı.

25 Mayıs 2022, Çarşamba 10:03 Son Güncelleme:
- A +
Galatasaray'da 6 ayrılık!

Spor Toto Süper Lig'de kötü bir sezon geçiren ve başkanlık seçimine gidecek olan Galatasaray'da flaş gelişmeler yaşanıyor...

Galatasaray'da 6 ayrılık!

Sarı kırmızılılarda futbolcular teker teker tatile çıkarken, o isim mesaisine devam ediyor.

Galatasaray'da 6 ayrılık!

Aslan'da seçim öncesi yeni teknik direktör arayışları devam ederken, 6 oyuncu ile de yolların ayrılma kararı alındı. İşte Galatasaray'daki flaş gelişmelere dair tüm detaylar... 

Galatasaray'da 6 ayrılık!

Galatasaray'da futbolcular teker teker tatile çıkarken, Florya'da bir isim mesaisine devam ediyor: Domenec Torrent.

Galatasaray'da 6 ayrılık!

Bir yıl daha sözleşmesi bulunan Torrent, İstanbul'dan ayrılmadı ve 11 Haziran'daki seçime kadar görevinin başında olacak.

Galatasaray'da 6 ayrılık!

Bir yıl daha sözleşmesi bulunan Torrent, İstanbul'dan ayrılmadı ve 11 Haziran'daki seçime kadar görevinin başında olacak.Bu sürede Florya'da altyapı maçlarını takip edecek İspanyol hoca, sportif direktör Sensibile ile transferi düşünülen oyunculara karar verecek ve A Takım'la ilgili rapor hazırlayacak.

Galatasaray'da 6 ayrılık!

MALİYET 2.1 MİLYON EURO

Yeni seçilecek yönetim, Torrent'in tazminat sorununu da çözmek zorunda. Torrent'in 5 yardımcısı ile birlikte maliyeti 2.1 milyon Euro. Başkan adayları Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu'nun 11 Haziran sonrası ilk mesaisi İspanyol teknik heyetin sözleşmelerini en az zararla feshetmek olacak.

Galatasaray'da 6 ayrılık!

BÜTÇE NEFES ALDI!

Arda Turan, Feghouli, Babel, Pulgar, Pena, Fatih Öztürk, Halil Dervişoğlu ve Semih Kaya ile yollarını ayıran G.Saray'ın maaş bütçesinde 8.5 milyon Euro tasarruf sağlandı.

Galatasaray'da 6 ayrılık!

2022- 23 sezonu öncesi altyapıdaki gençler dışında sözleşmeli 26 futbolcuya sahip kulübün, yabancılarına 15.1 milyon Euro, yerlilerine 74.3 milyon TL garanti ücret yükü bulunuyor.

Galatasaray'da 6 ayrılık!

Futbolcuların maliyeti yıllar sonra 20 milyon Euro'ya inerken, buna teknik heyet ve personel maaşı, maç başı primler, puan bonusları, vergi ve tesis-deplasman masrafı eklenecek. 11 Haziran'da seçilecek yeni yönetim, A Takım bütçesini 40 milyon Euro seviyesinde tutmaya çalışacak.

Galatasaray'da 6 ayrılık!

6 İSME 'TAKIM BULUN' TALİMATI

Bu sezonu kiralık başka kulüplerde tamamlayan Jesse Sekidika, Valentine Ozornwafor, Aytaç Kara, Oğulcan Çağlayan ve Emre Taşdemir yine kadroda düşünülmüyor. Diagne'ye menajeri kulüp arıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...