MENÜ

Galatasaray'a tatsız sürpriz!

Galatasaray, Antalya'daki kamp çalışmalarına başladı. İdmanda Sarı-Kırmızılı futbolcular tatsız bir sürpriz yaşadı. Sarı Kırmızılılar günü, akşam idmanıyla tamamladı.

10 Ocak 2016, Pazar 13:40 Son Güncelleme:
- A +
Galatasaray'a tatsız sürpriz!
Mustafa Denizli çalışan gazeteciler günü nedeniyle gazetecilerin bayramını kutladı.

Günde çift antrenman yapacak olan sarı-kırmızılı takımın sabahki çalışmasında "Dünya çalışan gazeteciler günü" nedeniyle Teknik Direktör Mustafa Denizli, Galatasaray kampını takip eden gazetecilerin bayramını kutladı ve beraber objektiflere poz verdi.

Fıskiye aniden çalışınca...

Karşıyaka ile oynanan kupa maçından sonra gece Antalya'ya giden ve kamp çalışmalarına sabah başlayan Galatasaray'da yedek oyuncular çalışırken, maçta yer alanlar rejenerasyon ve yenileme çalışması yaptılar.Bu arada antrenman sırasında saha kenarındaki su fıskiyeleri birdenbire çalışınca gazeteciler ve futbolcular ıslandı.


Galatasaray'a 3 iyi haber birden...


Fıskiyelerin arasında kalan kameraman ve foto muhabirleri görev başındayken istem dışı ıslanarak sıra dışı görüntüler verdiler. Futbolcular da bu duruma maruz kalırken, bazı oyuncular suyun altına girerek serinlemeye çalıştı.Galatasaray günün ikinci çalışmasını akşam saatlerinde tam takım halinde yapacak.

Sarı Kırmızılılar akşam idmanını gerçekleştirdi

Galatasaray, Antalya kampındaki ikinci yarı hazırlıklarına akşam antrenmanıyla devam etti.

Sarı-kırmızılı ekibin Belek'te konakladığı otelin tesislerinde teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda, Karşıyaka maçının ilk 11'inde bulunmaları nedeniyle sabah çalışmasına katılmayan oyuncular da yer aldı.

Teknik direktör Denizli, idman öncesi saha içinde oyuncularla kısa bir görüşme yaptı. İdmana fiziksel çalışmalarla başlayan sarı-kırmızılı futbolcular, ardından ayak tenisi ve taktik ağırlıklı yarı sahada çift kale maç oynadılar.

Bu arada Galatasaraylı oyuncu Umut Bulut'un burnunda kırık tespit edildi. Antalya'da özel bir hastanede yapılan muayenede, Umut'un burnunda kırık olduğunun anlaşıldığı ve tedavisine başlandığı aktarıldı.

Sarı-kırmızılı ekipte tedavisi süren ve sabah çalışmasında Sabri Sarıoğlu ile birlikte takımdan ayrı çalışan Burak Yılmaz, günün ikinci antrenmanının tamamında yer aldı.

Serhan TÜRK, Antalya-DHA

Fotoğraflar: Murat Akbaş

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...