Galatasaray'a Sinan Gümüş'ten kara haber

Galatasaray'ın son dönemde parlayan yıldızlarından olan Sinan Gümüş ile ilgili ilk veriler oldukça kötü...

07 Şubat 2016, Pazar 15:22
- A +
Galatasaray'a Sinan Gümüş'ten kara haber
Galatasaray'ın hücum hattı resmen çöktü! Golcüsü Burak Yılmaz'ı Çin ekibi Beijing Guoan'a satan Galatasaray hücum hattı ağır bir darbe aldı.

Torku Konyaspor ile önceki gün oynanan mücadelede sakatlanıp, oyunu sedye ile terk eden genç yıldız Sinan Gümüş'ten ilk haber geldi. MR'ı çekilen Sinan'ın durumunun tahmin edilenden daha ciddi olduğu tespit edildi.

Yırtık ve ödem var

Sinan Gümüş'ün ilk MR tetkiklerinden sol üst arka adalesinde ileri derecede ödem, zorlama ve bunlara eşlik eden geniş bir yırtık alan belirlendi.Dönüş tarihi 6-8 hafta

Kulüp doktoru Yener İnce tarafından bugün iğne yapılan Sinan'ın durumunun bir süre daha gözleneceği ifade ediliyor. Genç yıldızın, kontrollerinin devam edeceği belirtilirken, dönüş tarihinin ise en az 6 ilâ 8 hafta arasında olması bekleniyor.

Alternatif kalmadı

Burak Yılmaz'ın ayrılığı sonrası Sinan Gümüş'ün de formasından uzak kalacak olması, Sarı-Kırmızılı kulübün hücum hattında alternatifsiz kalmasına neden olacak gibi duruyor. Genç oyuncunun özellikle Şubat ayında oynanacak iki Lazio maçında oynayamayacak olması, Galatasaray'ın hücum hattında eksik kalmasına yol açacak.

Metin Karabaş


Lukas Podolski'den Çin'e mesaj

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...