MENÜ

Galatasaray'a Feghouli'den kötü haber!

Galatasaray, Süper Lig’in 16. haftasında Antalyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu akşam yaptığı antrenmanla devam etti. Yapılan MR tetkikleri sonucu sağ üst arka adale grubunda orta derece zorlanma tespit edilen Sofiane Feghouli’nin tedavisine başlandı. Feghouli, Antalyaspor ve Konyaspor maçında forma giymeyebilir.

29 Aralık 2020, Salı 18:57 Son Güncelleme:
- A +
Galatasaray'a Feghouli'den kötü haber!

Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası’ndaki antrenmana ısınma hareketleri ile başlandı. 

Daha sonra genel kuvvet çalışması yapıldı.  Antrenmanın devam eden bölümünde teknik çalışmalar üzerinde duruldu.  Ana bölümde ise oyunsal formda pas oyunları gerçekleştirildi.  Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı. 

Yapılan MR tetkikleri sonucu sağ üst arka adale grubunda orta derece zorlanma tespit edilen Sofiane Feghouli’nin tedavisine başlandı. 

Peter Etebo’nun tedavisine devam edildi. Ryan Babel, kondisyonerler eşliğinde takımdan ayrı özel çalıştı. 

Fatih Öztürk ve Emre Taşdemir izolasyon ve tedavi süreçleri tamamlandıktan sonra ilk kez takımla birlikte çalışmalara katıldı. 

Karantina süresi dolan ve yapılan üçüncü ile dördüncü testleri de negatif çıkan Mbaye Diagne antrenmanda takımla birlikte çalıştı. 

Galatasaray, Antalyaspor maçının hazırlıklarını yarın saat 12.00’de Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştireceği antrenmanla sürdürecek.  

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...