Galatasaray - Fenerbahçe derbisine Mehmet Topal yorumu: Kolay değil!

Süper Lig'in 37. haftası Galatasaray - Fenerbahçe derbisine sahne olacak. Sarı-kırmızılıların kazanması ya da berabere kalması halinde şampiyonluğunu ilan edeceği, Sarı-lacivertlilerin ise kazanması halinde şampiyonluk şansını son haftaya taşıyacağı karşılaşma öncesi heyecan dorukta. TRT Spor'da derbi öncesi konuşan eski futbolcu Mehmet Topal, derbi öncesi konuştu. Topal, çok keyifli bir maç olacağını ifade etti.

Süper Lig'in 37. haftası Galatasaray - Fenerbahçe derbisine sahne olacak. Sarı-kırmızılıların kazanması ya da berabere kalması halinde şampiyonluğunu ilan edeceği, Sarı-lacivertlilerin ise kazanması halinde şampiyonluk şansını son haftaya taşıyacağı karşılaşma öncesi heyecan dorukta. TRT Spor'da derbi öncesi konuşan eski futbolcu Mehmet Topal, derbi öncesi konuştu.

Haberin Devamı

İstatistikler üzerinden Galatasaray - Fenerbahçe derbisini yorumlayan Mehmet Topal, "Galatasaray baskılı oynayıp galip gelmek isteyecektir ama Fenerbahçe gibi bir rakibe karşı oynamak kolay değil. Birbirine yakın denklikte takımlar. Çok keyifli bir maç olacağını düşünüyorum." dedi.

YORUM YAZ